НТА > НОВИНИ > Війна > Чотири країни Європи блокували нові санкції ЄС проти Росії. У списку немає Угорщини

Чотири країни Європи блокували нові санкції ЄС проти Росії. У списку немає Угорщини

Країни Євросоюзу після деяких суперечок погодили між собою восьмий пакет санкцій проти Росії

690

Декілька країн Європейського союзу, крім Угорщини, блокували восьмий пакет санкцій проти Росії.

Про це заявив журналіст Рікард Йозвяк. Він зазначив, що зазвичай у блокуванні нових санкцій проти Російської Федерації звинувачують Угорщину.

Проте цього разу на її бік стали декілька інших країн. За його словами, йдеться по Кіпр, Мальту, Бельгію та Грецію.

«Будапешт справді вчиться у кращих у Брюсселі», – зазначив журналіст.

Хоча наразі позиція Угорщини швидше залишається проросійською, ніж проукраїнської. Однак в Будапешті намагаються якось балансувати, щоб остаточно не налаштувати проти себе решту Європи.

Учора – в середу, 5-го жовтня, – країни Євросоюзу погодили між собою восьмий пакет санкцій проти Росії. Сьогодні ж Євросоюз затвердив його.

«Цей пакет вводить нові заборони ЄС на імпорт вартістю 7 мільярдів євро для обмеження доходів Росії, а також експортні обмеження, що ще більше позбавить військово-промисловий комплекс Кремля ключових компонентів і технологій, а російську економіку – європейських послуг і досвіду», – сказано на сайті Єврокомісії.

Санкції також позбавляють російську армію та її постачальників додаткових товарів і обладнання, необхідних для ведення війни на українській території. Пакет закладає основу для необхідної законодавчої бази для впровадження обмеження цін на нафту, передбаченого G7.

Нагадаємо, президент Болгарії Румен Радєв не підтримав звернення лідерів країн-членів Північноатлантичного альянсу щодо пришвидшеного вступу до нього України, зазначивши, що це має статися лише після врегулювання конфлікту між Україною та Росією.

США передадуть Україні новий пакет військової допомоги на суму 625 мільйонів доларів. До нього ввійдуть ракетні установки Himars, артилерійські системи та боєприпаси.

Франція планує передати Збройним силам України 20 одиниць сучасних бронетранспортерів ACMAT Bastion.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі