НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Чотири українські бренди беруть участь у тижні моди в Нью-Йорку

Чотири українські бренди беруть участь у тижні моди в Нью-Йорку

234

«Український модний альянс» презентує чотири українські бренди в шоу-румі під час Тижня моди у Нью-Йорку у вересні цього року. Зокрема, представлять колекції дизайнерів 91 Lab, Elena Reva, Foberini, Kachorovska.

Про це у соцмережах повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. За його словами, ексклюзивний шоу-рум у Нью-Йорку буде відкритий з 10-го по 16-те вересня.

Він додав, що українська модна індустрія постійно розвивається. В колекціях українських дизайнерів – «і автентичний, і ультрасучасний одяг, і мікс з національного та креативно-міжнародного».

Олександр Ткаченко запевнив, що офіс з розвитку креативних індустрій при Мінкульті надає українській індустрії моди організаційну підтримку, представляючи її для міжнародних експертів моди, покупців і глобальних лідерів думок.

«Те, що наші дизайнери беруть участь у одній з найвідоміших подій у світі моди, лише підкреслює економічний потенціал і конкурентоспроможність українських модних брендів на міжнародних ринках і в Україні», – додав Ткаченко.

«Український модний альянс» – це ініціатива, спрямована на популяризацію української індустрії моди у світі та підвищення обізнаності щодо неї. Його створили у співпраці з UYAVA Fashion Collaboration Platform та програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID КЕУ).

У лютому український тиждень моди вперше за 23 роки можна було подивитися онлайн. Він проходив у Мистецькому арсеналі в Києві.

Нагадаємо, що, за оцінками дизайнерів, сучасне покоління молоді має більш прагматичний підхід до моди, оскільки вона любить, аби було зручно і стильно.

А тим часом Міністерство економіки готується погодити низку українських продуктів з історичним географічним походженням та допоможе отримати їм визнання в ЄС. Таким чином зареєструють унікальні і смачні бренди: херсонський кавун, закарпатський мед тощо.

Фото Укрінформ

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі