НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Чотириногого робота навчили користуватися сходами і доставляти товари

Чотириногого робота навчили користуватися сходами і доставляти товари

301

Спочатку відомий як ANYmal, чотириногий робот, який виглядає як родич Spot, тепер отримав оновлення, щоб зробити його ще більш конкурентоспроможним.

Робота названого Swiss-Mile Robot на честь компанії, яка розробила цю нову версію робота, пише Autoevolution.

Swiss-Mile є творінням ETH Zurich, державного дослідницького університету в Швейцарії. Новий бот зберігає той самий дизайн, за винятком того, що тепер його ніжки мають колеса, що дозволяє виконувати більш складні рухи. Тепер він може використовувати ці колеса для кожного свого руху, повзати, вставати, долати перешкоди, підніматися і спускатися по сходах тощо.

За словами швейцарської компанії, для поставок на невеликі відстані необхідно використовувати електричні невеликі автономні рішення, щоб допомогти розвантажити трафік у міських районах, зменшити викиди CO2, а також впоратися зі зростаючим попитом.

Swiss-Mile може похвалитися здібностями свого робота, що робить його машиною три в одному: автомобіль, чотириногий і гуманоїд. Він здатний рухатися зі швидкістю 22 км/год і розроблений як універсальна платформа для доставки на близькі відстані, що перевершує легкі дрони доставки та інші подібні транспортні засоби.

Також він оснащений датчиками LiDAR, GPS і може переносити інструменти, товари, датчики, матеріали та інші предмети як у внутрішніх, так і на відкритих просторах. Робот встає, використовує передні ноги як руки, хапає пакунки та кладе їх у свій вантажний відсік.

Swiss-Mile стверджує, що робот на 83 відсотки ефективніший, ніж системи на ногах, і має максимальне корисне навантаження 50 кг.

Відомо, що компанія планує зробити робота комерційно доступним у 2022 році, проте ціна його поки невідома.

Він здатен автономно працювати 90 хвилин і повністю заряджається приблизно за три години ті оснащений різними датчиками, такими як теплові, акустичні та оптичні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"