НТА > НОВИНИ > Суспільство > Чужі не зламали і своїм не дам. «Пташка» відреагувала на хейт через підтримку президента

Чужі не зламали і своїм не дам. «Пташка» відреагувала на хейт через підтримку президента

522

Уже два дні українські соцмережі накриває двома хвилями: в одній хейтери «розривають» парамедикиню з катакомб «Азовсталі», звільнену полонянку «Пташку» Катерину Поліщук за вдячні слова на адресу президента Володимира Зеленського. Іншою хвилею користувачі стали на захист дівчини.

Історія розпочалася із поста  у фейсбуці, в якому Пташка повідомила про вручення їй нагороди – Ордену За мужність ІІІ ступеня. У дописі вона висловила слова підтримки президенту України.

«Поважаю та всім серцем підтримую нашого Президента, і переглянула про нього думку з початком повномасштабного вторгнення. Це справжній лідер та керівник. Не всі рішення зрозумілі широкому загалу, проте шлях до перемоги стрімкий і наполегливий. Дякую йому. це надлюдська відповідальність та титанічна праця», – написала вона.

Після цього в коментарях почався зашквар. Захисницю звинуватили у запроданстві, а ще були коментарі, в яких висловили сумніви, що Катерині було погано в російському полоні. Зокрема, таким коментарем відзначилася заступниця декана факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету Ірина Лесь. Коли скрін її коментаря почали ширити у соцмережах, Лесь заявила, що до її сторінок отримали доступ хакери, а сама вона до образливих слів на адресу парамедикині не причетна.

У відповідь на захист Пташки стали тисячі українців, яких обурили образи на адресу захисниці «Азовсталі». Як написало багато користувачів: узагалі не зрозуміло, як можна спочатку возвеличувати людину, а вже наступного дня через її позицію обливати брудом. У більшості коментарів Катерині просто дякували за службу  Україні і незламність.

«Захоплюватися раптовим прозрінням – означає не пам’ятати нічого з того, що спричинило війну. Знищувати кумирів, яких самі же наділили бронзовими властивостями, означає мотилятися від розчарувань до розчарувань. Від цього сильнішими не стають», – водночас так прокоментував історію відомий журналіст Остап Дроздов у фейсбуці.

Сама ж Катерина Поліщук зробила окремий допис, де відреагувала на ситуацію.

«Чужі не зламали і своїм не дам. Я чекала такої ситуації, бо ідеальний образ мене малював кожен і риси цього ідеалу були в кожного свої. А тут виявляється в мене і думка своя є, і людиною без позиції мене не назвеш, і ще й огризаюсь, а не мовчки каміння спиною ловлю. А я до того ще й лаюсь, сплю на боку і не люблю яблук. Сталевію далі; гартують і будую план подальшої дипломатичної та медійної роботи для звільнення наших хлопців і дівчат. Дякую тисячам, що підтримали і підставили плече», – йдеться у дописі.

Фото: фейсбук Катерини Поліщук 

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі