НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Чи готові львів’янки ставати на військовий облік. Опитування

Чи готові львів’янки ставати на військовий облік. Опитування

632

З 1 жовтня в Україні обов’язково вводять військовий облік для жінок. Ставитимуть на облік українок віком від 18 до 60 років, які мають професії, що входять до переліку військових спеціальностей. Це медичні працівниці, кухарки, зв’язківці, хімікині, програмістки, журналістки та психологині.

Та чи готові до такого львів’янки? “Пряма мова Львова” поцікавилася у перехожих на вулицях міста.

 

“Я будую своє життя за кордоном, але копати окопи, напевне, зможу. На полі бою – не знаю. Якщо ще щось від мене потрібно буде, наприклад, чистити картоплю, бути на кухні чи вести діловодство – зможу.  Я бухгалтер за фахом. Якщо треба буде, то я повернуся і буду робити те, що потрібно. Ховатися я не стану. Не в захваті, звісно, від цього, але якщо треба – то треба”, – каже Катерина.

“Думаю, що у нас усі готові. У Львові точно готові! Без питань”, – запевняє Олена.

“Якщо ми хочемо бути усі гендерно рівні, то це правильно. Але спочатку треба навчити, а не дати повістку і сказати: “Йди”, – вважають Валерія та Софія.

“Якщо треба, то підемо захищати нашу країну і будемо воювати і танки гризти! Будемо тримати кулачки за нашу Україну”, – каже Єлизавета.

“Бачимо, що чоловіків меншає, то, звісно, що готові. Я проходила домедичну підготовку, то, можливо, могла би допомогти у сфері медицини”, – розповідає Христина.

“Жінки надто слабкі. Зброя та бронежилети – це не є щось легке, а тяжкий вантаж. Треба проявити свою мужність та силу. Можливо, якийсь невеликий відсоток жінок в Україні і можуть це зробити – готові. Я проти!”, – каже Юлія.

Дарина Татарчук

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі