НТА > НОВИНИ > Місця > Чи мають українці за що відпочивати. Опитування

Чи мають українці за що відпочивати. Опитування

153

Літні відпустки уже розпочалися. Та чи мають українці заощадження для відпочинку? Команда «Прямої мови Львова» на телеканалі NTA запитала про це у перехожих у Львові.

Деякі українці і хотіли б відпочити за межами нашої країни, втім на це бракує коштів, та й, кажуть, через нестабільні часи лячно витрачати свої накопичення, – зізнаються вони.

 

«Я відпочиватиму в Україні. Заощаджень для такого відпочинку вистачає. Поїду з наметом у Карпати. В Україні є багато гарних місць. Хотів би і за кордон поїхати, але якщо пандемія знову повториться, то треба буде мати заощадження. Якщо я їх витрачу на відпочинок зараз, то потім буде трохи незручно», – розповідає один з учасників опитування.

Та більшість таки констатують: грошей на відпустки і поїздки нема. «Ні, я не їхатиму відпочивати! Не їду, бо немає коштів. Не вистачає!», – кажуть більшість перехожих.

Чимало українців сподіваються на те, що рівень життя в країну таки покращиться. Так, щоб українці бодай раз у рік мали змогу без страхів за гроші організувати собі хороший відпочинок.

«Подивимося, що запропонує нам уряд. Підвищення чи покращення? Бо планувати ми завжди можемо. Головне, щоб вони запланували», – розповідає львів’янин.

Бракує українцям коштів через пандемію. Саме вона, кажуть львів’яни, негативно вплинула на їхні заощадження – гаманці на пів порожні.

«Карантин вплинув. Поки що заощаджень вистачає для подорожей Україною. Тут достатньо красивих місць, якими можна насолодитися. Думаю, далі буде краще. Не варто через це засмучуватися», – висловив сподівання багатьох один львів’янин.

Дарина Татарчук

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі