НТА > НОВИНИ > Війна > Чи можливий наступ Росії на нових напрямках. Пояснення генерала ЗСУ

Чи можливий наступ Росії на нових напрямках. Пояснення генерала ЗСУ

Росіяни створюють видимість, що готують наступальні дії на інших операційних напрямках, насамперед на Запорізькому

296

Зараз у російських військ немає сил і засобів для ведення наступу на інших напрямках, окрім Луганської та Донецької областей. Однак ворог намагається вдавати наступальні дії на Запорізькому напрямку.

Про це повідомив «РБК-Україна» з посиланням на заяву командувача Об’єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

Він оцінив, чи може Росія в осяжній перспективі розпочати наступальні дії ще на якихось напрямках, крім тих, де вона діє на теперішній момент, а саме: Лиманський, Куп’янський, Бахмутський, Авдіївській, Шахтарський.

«З огляду на те, що противник зосередив зусилля для розвитку наступу в Луганській і Донецькій областях, сил і засобів для ведення наступальних дій на інших операційних напрямках замало. Проте росіяни намагаються створити уяву, що вони готують наступальні дії на інших операційних напрямках, насамперед на Запорізькому, для відволікання уваги нашого військового командування», – розповів Наєв.

Нагадаємо, що рашисти наступають на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках. За добу наші захисники відбили 69 атак. Епіцентром бойових дій залишається Бахмут. У той же час українські військові завдали більше 20-ти влучних ударів по позиціях окупантів.

Кількість втрат російських загарбників від початку повномасштабного вторгнення в Україну сягнула вже більше 165 з половиною тисяч. Щодня Росія втрачає своїх військових і значну частини бойової техніки. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Російський «великий наступ», імовірно, досягає своєї кульмінації, так і не принісши Російській Федерації суттєвих перемог, на які сподівався кремлівський режим.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"