НТА > НОВИНИ > Суспільство > Чи підтримують українці заборону пересувних цирків з тваринами

Чи підтримують українці заборону пересувних цирків з тваринами

85

В Україні від початку листопада значно посилили відповідальність власників домашніх улюбленців за вигул собак без намордників і за неприбирання їхніх екскрементів. У новому законі обумовлено штрафи та навіть адміністративний арешт за жорстоке поводження з тваринами. Виставки тварин, пересувні цирки та зоопарки також відтепер заборонено.

Та чи уявляють українці цирк без тварин? “Пряма мова Львова” провела опитування.

 

“У всьому світі люди проти використання тварин, але ж воно все життя так було. За тваринами дивляться і їх годують. Так, їх дресирують, але я не думаю, що їм це якось заважає. Пересувні цирки – це окрема історія. Їм бракує  місця, бо у них маленькі клітки. Це правильно, що їх заборонили”, – вважає пані Анна.

“Експлуатація тварин – це жахливо. Їх примусово дресирують. Добре, що це забороняють”, – каже львів’янка Катерина.

“Я  “за” цирки, де тварин належно утримують. Якщо погано ставляться до тварин і, скажімо, ведмедів тримають у тісних клітках – 2 на 2, то, звісно, я проти”, – розповідає Ярослав.

“Все-таки використання тварин у цирках – це зовсім не гуманно. У наш час є можливість інакше розважатися, “давати” дітям іншу культуру”, – каже молода мама Софія.

“Треба запитати думки зоозахисників, міжнародних організацій, які займаються захистом прав тварин. На основі їхніх порад, експертних висновків – приймати рішення”, – каже Іван.

Дарина Татарчук

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі