НТА > НОВИНИ > Новини світу > Чи поверне Україна всі території тільки воєнними діями. Позиція Зеленського

Чи поверне Україна всі території тільки воєнними діями. Позиція Зеленського

403

Президент України Володимир Зеленський не сумнівається в перемозі Україні і повернення всіх її територій, у тім на певному етапі до військового шляху треба буде підключати і дипломатію.

Про це він заявив в інтерв’ю нідерландському NOS.

“Україна точно виграє цю війну. Питання – якою ціною, і питання часу”, – відповів Зеленський на запитання про те, що він думає з приводу оптимістичних очікувань українців.

За його словами, перемогою України у війні буде повернення всіх окупованих територій, включно з Кримом та ОРДЛО. Втім зауважив, що Україна навряд чи зможе досягти цієї мети повністю на полі бою.

“Я не вважаю, що військовим шляхом ми можемо відновити повністю всю нашу територію. Якщо ми вирішимо йти таким шляхом, то втратимо сотні тисяч людей. Ми повинні, щонайменше, повернутись до 24 числа. Після цього можемо говорити про відстоювання нашої території шляхом дипломатії.

Я маю на увазі, що ми можемо воювати з РФ, але точно не до останньої людини. Якщо їм все одно – мені не все одно. Якщо ми повернемося на лінію 24 числа – я впевнений, що Росія сяде за стіл перемовин. Ми не готові віддавати ні Крим, ні Донбас Російській Федерації, ми ніколи цього не визнаємо”, – сказав Володимир Зеленський, – пише “Європейська правда”.

Він також натякнув, що не бачить способів досягти прогресу у переговорах, якщо вони ведуться не особисто з Володимиром Путіним. За словами Зеленського, всі інші в Росії нічого не вирішують, бо є там ніким.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі