НТА > НОВИНИ > Новини політики > Чи шкодую, що послав Зеленського? Шкодую, що допоміг команді Зе пройти у ВРУ, – Гео Лерос

Чи шкодую, що послав Зеленського? Шкодую, що допоміг команді Зе пройти у ВРУ, – Гео Лерос

2215

Народний депутат України, Гео Лерос, не шкодує про свій ранковий вчинок на трибуні Верховної ради України, коли продемонстрував відомий непристойний жест президенту Зеленському, який приїхав у парламент для представлення кандидатури міністра оборони.

Про це Гео Лерос заявив під час прямого етеру «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA.

Так, депутат назвав Зеленського «головним зрадником в країні». Виступ Лероса перервав голова ВРУ Руслан Стефанчук. Після того, як нардепу вимкнули мікрофон, він показав у бік Зеленського середній палець.

«Саме для того, щоб вимикати мікрофон на перше прохання Президента, Стефанчука на це місце і поставили. Він повністю підконтрольна людина. А єдиним завданням влади зараз – це завадити опозиції критикувати її. Я, як народний депутат, маю право виступати з трибуни. Після вимкнення мікрофону жест, який я показав, – це єдине, що я міг зробити. Чи я шкодую? Єдине, про що я шкодую, що у 2019 році допоміг команді Зе пройти у Верховну раду України», – пояснив свій вчинок нардеп.

Також зі слів народного обранця, «президент, який фабрикує справи проти своїх опонентів» не може розповідати про моральність.

«Зеленський обіцяв створити «країну своєї мрії». Саме таку він її і зробив, країну де всі прислужують тільки йому і Єрмаку. Такі люди не можуть судити про моральність вчинків інших», – додав нардеп Гео Лерос.

 

 

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
2

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі