НТА > НОВИНИ > Чи треба пускати до школи не вакцинованих дітей, – опитування

Чи треба пускати до школи не вакцинованих дітей, – опитування

243

«Не вакцинованих дітей не можна пускати до школи» – заявив нещодавно головний санітарний лікар України Ігор Кузін. Команда “Прямої мови Львова” запитала українців, що вони про це думають.

 

«Будь-якій дитині потрібен соціальний зв’язок, тож я проти таких заборон.   Тим паче діти можуть мати різні протипокази, тому ми не можемо так кардинально ділити дітей. Я за те, щоб діти всі вчилися у школі. Незалежно від щеплення!», – розповідає львів’янка.

«Ми за щеплення! Наприклад, у нашому садочку моя дитина щеплена, а інші – ні. Ми за щеплення», –  каже мама з дитиною.

«Колись батьки нам зробили всі щеплення і це вберегло нас від багатьох неприємностей. Тож у майбутньому своїм дітям, я б також зробила щеплення. Втім, це вибір кожного», –  розповідає дівчина.

«Вважаю, що щеплення – це обов’язково! БЦЖ, поліомієліт, від правця – діти мають мати. Я б не хотіла, щоб мої внуки навчалися з нещепленими, з незахищеними дітьми, бо це загроза», – переконана львів’янка.

«Дітям, які не вакциновані, краще навчатися дистанційно. Правильно сказав головний санлікар. Я не медик! Думаю, що таким дітям краще окремо наймати вчителів або окремо від інших їм навчатися», – переконаний чоловік.

А коли в Україні розпочнеться вакцинація дітей проти “ковіду” – читайте тут.

Дарина Татарчук

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі