НТА > НОВИНИ > Війна > Чи їздив Путін у Маріуполь. Українська розвідка не знайшла доказів

Чи їздив Путін у Маріуполь. Українська розвідка не знайшла доказів

Зазвичай кремлівський диктатор Володимир Путін сидить за довгим столом на відстані від живих людей

366

Українська розвідка не має жодних доказів того, що тимчасово окупований Маріуполь відвідав російський диктатор Володимир Путін.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов у прямому ефірі спільного національного телемарафону «Єдині новини».

«У нас немає жодних доказів тому, що ця людина в Маріуполі  була Володимиром Путіним. Чоловік, схожий на Володимира Путіна, справді зафіксований на цих кадрах. Зараз тривають дискусії в експертному середовищі, чи живий сам Путін», – зазначив Юсов.

За його словами, якщо Путін живий, то ми бачимо зазвичай його зустрічі за довгим столом на відстані від живих людей, у нього тремтить одна рука та багато інших уже характерних ознак, які добре його характеризують.

Він додав, що серед цих характерних ознак немає прогулянок вечірнім Маріуполем, спілкування з мирними мешканцями у дворах.

«Тобто це хороша режисура. І зрозуміло, що російська пропаганда вміє робити різні постановочні сеанси», – підсумував Андрій Юсов.

Нагадаємо, російські пропагандисти стверджують, що Володимир Путін побував в окупованому Маріуполі. Переконували, що він навіть «проїхався вулицями та поспілкувався з мешканцями».

Телеграм-канал «Маріуполь. Спротив» розпочав ідентифікувати людей-«дякунів», які засвітилися на відео зустрічі з Володимиром Путіним начебто під час його поїздки до Маріуполя.

Рішення Міжнародного кримінального суду щодо видання ордера на арешт російського диктатора Володимира Путіна варто сприймати серйозно, оскільки це змінює правила гри. Таку заяву зробив високий представник Євросоюзу Жозеп Боррель.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"