НТА > НОВИНИ > Суспільство > Чи задоволені українці роботою «Дії» при завантаженні ковід-сертифіката

Чи задоволені українці роботою «Дії» при завантаженні ковід-сертифіката

Як не з першої спроби, то з другої більшість таки дає раду із завантаженням документа

125

Нещодавно у застосунку «Дія» стався масштабний збій. Користувачі на якийсь час втратили доступ до документів: не могли авторизуватися та згенерувати COVID-сертифікати. На  фейсбуках  Міністерства цифрової трансформації і порталу «Дія» й зараз зафіксовані сотні скарг.

«Пряма мова Львова» поцікавилася у перехожих, чи задоволені вони, як працює «Дія», чи завантажує застосунок ковід-сертифікати.

 

«Я чув багато скарг на цей додаток. У мене була лише одна проблема, коли після першої вакцинації не «підтягувалися» дані про щеплення.

Але це сталося тільки тому, що у поліклініці не було моїх паспортних даних»,– пригадує  Ігор.

«Мала із цим проблеми. Другий сертифікат вакцинації більше місяця не «підтягувало». Виявляється, лікарка не внесла дані.

Це проблема не додатку, а лікарів. Це не вперше таке», – розповідає Діана.

«Мені було не важко розібратися з додатком, а чоловіку з другого разу вдалося. А от старшим людям, я чула відгуки, надзвичайно проблематично. Знаю, що люди мордуються по декілька годин. А ще проблема в тім, що є люди, які ходять з іншими телефонами – кнопковими.

Туди цей додаток взагалі неможливо встановити. Це проблема – носити цей папір, який з часом зіпсується. З цим треба щось робити», – впевнена пані Галина.

«Зручний додаток, але після оновлення зараз пропали ковід-сертифікати. У мене і у моїх друзів. Їх важко додати, але я зверталася у підтримку.

Сказали, що  виникли якісь ускладнення», – ділиться досвідом Софія.

«Дивіться, я вакцинувався і мені ще досі й не «підтягнуло». Я десь тиждень чи два тому щепився», – демонструє свою «Дію» Олег.

«У мене не виникало проблем. Мені пощастило, бо сертифікат «підтягнуло», коли скасували оберти головою. Знаю, що були у знайомих з цим проблеми – не розпізнавав додаток обличчя», – розповідає Анна.

«У мене все працює добре, жодних скарг не маю. Єдине, що сертифікат не одразу оновився, коли його продовжили з пів року на рік. Але, стерши його і додавши заново, все оновилося», – переконує Уляна.

«Є і позитивні, і негативні сторони. Чув, що це може бути  і небезпечно. Але як по-іншому на даний момент? Я не знаю. Поки що користуюся», – каже Арсен.

«Мій сертифікат не одразу завантажило. Були деякі проблеми, але я потім ходила до сімейного лікаря, вона внесла всі дані. Всюди, де ми заходили, у нас вимагали сертифікат. Мені це подобається.

Є проблема, що їх можна купити, але добре, що намагаються хоч якось контролювати це», – розповідають Дарія та Андрій.  

Дарина Татарчук

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі