НТА > НОВИНИ > Війна > Чи зможе Україна першою почати наступ, не чекаючи навали з Росії. Генерал розвідки про шанси ЗСУ

Чи зможе Україна першою почати наступ, не чекаючи навали з Росії. Генерал розвідки про шанси ЗСУ

Навчання мають пройти до 100 тисяч людей, щоб за 2-3 місяці стати рушійною силою нашого наступу

290

Сьогодні Україна має сили та засоби не лише для того, щоб стримувати ворога, а й наносити контрудари. Понад те, український наступ має початися раніше, аніж Росія встигне згенерувати свій масовий людський ресурс.

У цьому переконаний генерал армії України, голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж (2005-2010 рр.).

На думку Маломужа, домовленості, яких вдалося досягнути під час крайньої зустрічі у форматі “Рамштайн”, лише посилять спроможності України.

“Це і високоточна зброя, і величезна кількість боєприпасів, і важка техніка. Спочатку броньовані бойові машини, але, впевнений, що незабаром будуть і танки – “Леопарди” та “Абрамси”. Зараз ми говоримо не лише про кількість людей, а про високий рівень озброєння, яке отримуємо. А у перспективі найближчих місяців це будуть сотні
одиниць техніки”, – сказав він в ефірі “Народного Толк-Шоу”.

Генерал Маломуж впевнений, що ні 200, ні 300 тисяч мобілізованих, які готує Росія, не стануть переломними у війні. Але це призведе до масштабних і кривавих битв, тому всі “ці резерви людей треба знищувати ще на підходах” ударами високоточної зброї по потягах, колонах, комунікаціям.

Паралельно Україна має готувати потужні і несподівані контрудари – одночасно з флангів і тилів. Така модель забезпечить прориви. Наприклад, на Луганському напрямку, на півдні.

Також генерал наголосив на необхідності створення якісного складу мобілізаційного резерву, адже бійці не повинні перебувати без ротацій на передовій по 10-11 місяців. Окрім того, є поранені, є втрати.

“Нам нарешті почали давати високотехнологічну зброю, яка може наступати. Сьогодні до 50 тисяч військових проходять навчання за кордоном. Вони навчаються працювати із сучасною зброєю. Загалом навчання і тут, і на заході мають пройти до 100 тисяч людей, щоб за 2-3 місяці стати рушійною силою нашого наступу. Це треба зробити до того моменту, як Росія згенерує великі сили. Ще до цього моменту ми маємо знищити ворога, і вся актуальність створення формувань від Гєрасімова з їхньою неповороткою бюрократичною машиною втратить свою актуальність”, – переконаний Микола Маломуж.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі