НТА > НОВИНИ > Львів > «Чий Крим?» і «Росія – агресор?»: львівські активісти озвучили питання співачці Ані Лорак

«Чий Крим?» і «Росія – агресор?»: львівські активісти озвучили питання співачці Ані Лорак

Вперше за сім років співачка Ані Лорак, яка після 2014-го активно гастролює Росіє, дасть концерт в Одесі.

1027

Концерти співачки Ані Лорак у Львові можливі лише тоді, коли вона визнає Росію агресором. Про це у коментарі NTA заявив доброволець Богдан Федун, реагуючи на серпневий виступ виконавиці у нічному клубі Одеси. Інформація про це уже набула широкого резонансу.

Богдан Федун певен – владі слід ще активніше аналізувати список виконавців, яким можна дозволяти концертну діяльність в Україні. А доки артисти чітко не висловлять своїх поглядів щодо російсько-української війни – у Львові їх ніхто не чекатиме.

«Нічого не змінилося з часу, коли у Львові почали блокувати виконавців, які гастролюють Росією. Є незмінні вимоги активістів: будь який виконавець, який не вилазить з РФ, якщо він хоче гастролювати в Україні, має визнати, що Крим окупований і що у нас війна з цією країною», – зазначає доброволець,

За словами Богдана Федуна, через такі виступи відбувається зросійщення українського культурного простору. Адже саме тоді, коли скандальним виконавцям заборонили виступи в Україні – українські гурти, серед яких багато етнічних, змогли про себе заявити.

Нагадаємо, вперше за сім років співачка Ані Лорак, яка після 2014-го активно гастролює Росіє, дасть концерт в Одесі. Захід відбудеться у нічному клубі. Користувачі соціальних мереж на інформацію відреагували з обуренням.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі