НТА > НОВИНИ > Новини політики > Чийгоз про повернення територій: У нашої дипломатії має бути потужна армія

Чийгоз про повернення територій: У нашої дипломатії має бути потужна армія

“Потрібно, щоб ті, хто поводиться по-бандитськи, відчували нашу силу.”

217

Єдиною позицією України у Мінському форматі має бути лише те, що ворог повинен покинути наші землі. Україна – демократична держава і сама розбереться де і що робити.

Про це в ефірі проєкту “Говорить великий Львів” на телеканалі NTA заявив народний депутат України (фракція “ЄС”) Ахтем Чийгоз.

“Ніхто не віддаватиме нам наші території. Нам потрібно буде їх визволяти. Усі кажуть, що це потрібно робити без зброї. Так, але у дипломатії має бути потужна армія”, – вважає депутат.

Мовляв, потрібно, щоб ті, хто поводиться по-бандитськи, відчували нашу силу.

Що ж стосується законопроєкту про реінтеграцію окупованих частин України,  який поданий на розгляд Вереховної Ради України, то на думку Чийгоза, документ є рамковим у багатьох напрямках. Тобто, мають бути прийняті ще додаткові закони. Окрім в ньому, не зовсім визначеним є аспект амністії.

“Тобто, тільки ті, хто вбивав або ніс якусь загрозу життю людей. Однак є й ті, хто створював умови для того, щоб  це робилося”, – заявив Чийгоз.

Також у нього виникли запитання до визначення аспектів люстрації.

Таке відчуття, що ми хочемо урядовим законопроєктом дуже обмежити умови або кількість груп людей, що будуть люстровані”, – вважає політик.

За його словами, у Раді був зареєстрований альтернативний законопроєкт, який більш конкретно визначає ці напрямки.

Нагадаємо, наприкінці серпня у Києві 43 країни – учасниці першого саміту “Кримської платформи” підписали спільну Декларацію із закликом відновити територіальну цілісність України в міжнародно визнаних кордонах і оголосили, що “Росії не вдасться легітимізувати тимчасову окупацію Криму і Севастополя”.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі