НТА > НОВИНИ > Новини політики > Чинна влада – хороша прививка від популізму для усіх виборців, – політичний оглядач

Чинна влада – хороша прививка від популізму для усіх виборців, – політичний оглядач

185

Чинна влада і всі «нові обличчя» – це дуже хороше щеплення від популізму для усіх виборців.

Про це у прямому ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA заявив журналіст та політичний оглядач Віктор Біщук.

Віктор Біщук зауважив, що люди, які сьогодні опинилися при владі, є абсолютно випадковими. Ба більше, вони не піклуються про свою репутації, оскільки не є системними політиками.

«Відповідно, для цих випадкових людей питання репутації, або особистого іміджу, нічого не означає. Вони завтра повернуться до своїх справ – хтось буде далі красти пиво, хтось займатиметься дизайном, або ж фотографуванням весіль. І для них це нормально, бо політика для них – це ніщо!», – певен гість програми.

Зі слів журналіста, нинішні «тимчасові менеджери» затьмарені своїми можливостями та фінансами, однак зовсім не розуміють, що все це – гроші платників податків, якими вони мають тимчасову можливість розпоряджатися.

Окрім цього Віктор Біщук додав, що чинна влада має стати хорошим уроком для українських виборців.

«Виявляється, що тренд на нові обличчя вже не працює. Виявляється, що просто заявити, що «весна прийде і красти не будемо» – не працює! Тому я сподіваюся, що ця влада  і ці обличчя – це дуже хороша прививка від популізму для усіх виборців», – прокоментувала Оксана Юринець.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі