НТА > НОВИНИ > Львів > Чиновник Садового визнав допущені помилки при ремонті вулиці Бандери

Чиновник Садового визнав допущені помилки при ремонті вулиці Бандери

178
Андрій Білий визнав допущені помилки при ремонті вулиці Бандери

Транспортну розв’язку на перетині Чупринки – Бандери не включили в проєкт реконструкції. На іншій ділянці вулиці виявили критичну помилку в рівні дороги – вона зроблена на 35 сантиметрів нижче від потрібного. Тому на якихось частинах ремонту вулиці Бандери роботи призупинені, а на інших помилки будуть виправляти.

Про це розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, в.о. начальника управління безпеки міста Андрій Білий у своєму відеоблозі.

Транспортну розв’язку на перетині Чупринки – Бандери не включили в проєкт реконструкції.

«Цей трикутничок сьогодні не рухається ніяк, ми бачимо МАФи, які мають забратися. Тут має бути такий транспортний вузол, об’єднаний з громадським простором. Ми його назвали транспортний хаб», – розповів чиновник.

Щодо переходу на вулицю Професорську, то також не було включено в проєкт похилену стінку на протилежній стороні вулиці Бандери: прохід біля стінки є заварений турнікетами, щоби люди туди не йшли то людям доводиться перелазити через них.

Роботи, проведені на стику з вулицею Професорською, доведеться переробляти, бо бруківка тут неправильно обрана, тут є грубий камінь, а має бути мозаїка, тому що цей простір стане пішохідним.

Окрім цього, роботи на ділянці до Професорської зупинені на декілька тижнів.

«На цій ділянці вже декілька тижнів не ведуться роботи, це пов’язано з тим, що виявлена помилка рівнів. Ця площина [вул.С,Бандери] зроблена нижча на 30-35 см, це є досить критично і зараз проектанти думають як правильно це вирішити. Паралельно Львівавтодор визначає, хто допустив цю помилку: проектанти чи підрядна організація. Виглядає так, що це допустила проєктна організація, – зізнався Андрій Білий. – В європейських країнах порахували би всі збитки і виставили рахунок».

Багато було зауважень щодо щілин між бордюрами, бордюрні камені є абсолютно нерівні, Білий сподівається, що шви між бордюрними каменями будуть оброблені.

«З деревами ситуація досить неоднозначна… Коріння дерев було пошкоджено, тому дерево може загинути. – заявив чиновник. – Але важче було пояснити, чому стільки дерев треба зрізати, тому досаджувати будуть потім, коли це дерево засохне».

Також він визнав, що на виїзді з Політехнічної було проведено показовий ремонт, але ця ділянка після ремонту стала виглядати гірше. Тому підрядник це переробить.

Крім того, пішохідна зона на бічних вулицях має бути одного рівня зі зоною основної вулиці, це теж не було враховано.

Зокрема, доведеться переробити бордюри, пішохідний перехід і виїзд із вулиці Глибокої, щоб автомобіль знаходився перпендикулярно до проїжджої частини вул.Бандери, а не під кутом 45 °.

«Багато робіт переробляються, а ці моменти треба бачити до початку робіт», – визнав Андрій Білий.

Нагадаємо, під час виборчої кампанії народний депутат Олег Синютка звернувся до правоохоронних органів з вимогою втрутитися в ситуацію, щодо імовірної корупції при реконструкції вулиць у Львові. Він наголосив на тому, що міська влада два рази сказала неправду: перший про терміни і другий про вартість ремонтних робіт. Зокрема, ремонт вулиці Бандери виконуватиме ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» за понад 209 мільйонів гривень або 6 мільйонів 400 тисяч євро. Підрядник має відремонтувати всю частину вулиці протяжністю 1 км 50 м.

В той час, як у 2011 році в рамках співпраці міста з Європейським банком реконструкції та розвитку вдалося капітально реконструювали 1 400 метрів вулиці Коновальця – Мельника – Чупринки за 4,5 мільйона євро.

Читайте також:

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі