НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Рейтинг зарплат заступників мерів в Україні. Львів поза конкуренцією

Рейтинг зарплат заступників мерів в Україні. Львів поза конкуренцією

790

За перше півріччя 2021-го року найбільш високооплачуваним міським головою України став очільник Запоріжжя Володимир Буряк. А серед заступників міських голів немає рівних чиновникам Львова та Тернополя.

На цю тему спеціальне розслідування зробили аналітики «Слова і діла». Зарплата Буряка із Запоріжжя за пів року склала 709 395,88 гривні. Для порівняння: столичний градоначальник Віталій Кличко заробив майже вдвічі менше.

Найменше грошей серед «мерів» за перше півріччя отримав очільник Херсона Ігор Колихаєв – 92 583,56 гривні. Водночас, як раніше з’ясували аналітики «Слова і діла», саме він у декларації за 2020-ий рік показав найбільше землі з-поміж усіх своїх колег.

До речі, міська влада Харкова не дала конкретної відповіді, тому зарплати очільників цього міста у рейтингу не враховано.

Дев’ять із десяти перших місць найбільш високооплачуваних заступників міських голів займають чиновники Львова і Тернополя.

Бізнес-омбудсмен Кіраль (заступник Садового) за пів року 2021-го заробив 636 150, 40 гривні. Це – абсолютний рекорд серед заступників українських міських голів (без урахування Харкова).

Однак найдорожче обходиться міське керівництво столиці – це пояснюється передусім кількістю заступників мера. Сума у 3,7 мільйона гривень включає в себе зарплати 14-ти осіб.

Менше мільйона на всіх за пів року заробило міське керівництво Луцька та Херсона. Та варто врахувати, що це єдині обласні центри, де зарплатний фонд керівництва ділять менше, ніж на п’ятьох людей: Херсон – 4, Луцьк – тільки 2.

Нагадаємо, що минулого року після скандалу про захмарні зарплати міністрів, доходи посадовців вирішили «приземлити» до реальних.

Головне фото: inlviv.in.ua

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі