НТА > НОВИНИ > Новини світу > COVID-19: У США різко збільшилася хворих серед дітей

COVID-19: У США різко збільшилася хворих серед дітей

279

США повідомляють про значне зростання захворюваності коронавірусом загалом, а особливо серед дітей та підлітків на фоні початку навчального року.

Про це пише АВС News.

У нещодавно опублікованому щотижневому звіті про випадки COVID-19 в США, Американська академія педіатрії (AAP) та Асоціація дитячих лікарень (CHA) виявили, що майже 94000 хворих коронавірусом – це діти.

Найгірша ситуація в Луїзіані та Флориді. Лікар доктор Марк Клайн в Новому Орлеані зазначає, що серед госпіталізованих з коронавірусом чимало зовсім маленьких пацієнтів.

Ми госпіталізуємо рекордну кількість дітей. Половина дітей в нашій лікарні сьогодні молодше двох років. Більшості інших дітей від п’яти до десяти років – вони ще занадто малі для вакцинації“, – зазначив Клайн.

Але найгірша ситуація з госпіталізацією дітей у Флориді. Там лікування отримують 179 маленьких пацієнтів. Також вранці понеділка в дитячій лікарні Ніклауса в Майамі одній дитині була зроблена штучна вентиляція легенів.

За Флоридою йде Техас – 161 дитина захворіла коронавірусом. А в Каліфорнії 98 підтверджених випадків серед дітей, які отримують допомогу в лікарнях.

Деякі діти в лікарні одні, тому що їхні батьки, також нещеплені або борються з COVID-19 в іншій лікарні, а це накладає зайвий соціальний стрес на дитину, без батьків поруч.

Середньодобові показники захворюваності американців у країні за останні чотири дні зросли майже до 100 000 випадків на день – на 31,7% за останній тиждень і майже у дев’ять разів перевищили середній показник у середині червня. Для дітей віком до 17 років показник госпіталізації в педіатричні лікарні на душу населення в 3,75 рази вищий, ніж це було місяць тому – зараз він дорівнює найвищій точці пандемії у січні 2021 року.

Оскільки населення, що залишилося нещепленим, не має права на вакцину, то діти, на жаль, будуть основними переносниками поширення вірусу, що створює ризик як для них самих, так і для решти населення“, – пояснив епідеміолог з Бостонської дитячої лікарні Джон Браунштейн.

Адміністрація з контролю за продуктами та ліками (ААР) ще не схвалила вакцини для дітей віком до 12 років, внаслідок чого молоде населення вразливе до COVID-19. Після даних, опублікованих AAP минулого тижня, які свідчать про значне зростання випадків захворювання на COVID-19 серед дітей, прозвучали заклики якомога швидше дозволити вакцини для дітей 5-11 років.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі