НТА > НОВИНИ > Новини світу > Covid-19 в Італії: тисячі людей протестують проти обов’язкових «зелених паспортів» для працівників

Covid-19 в Італії: тисячі людей протестують проти обов’язкових «зелених паспортів» для працівників

269

В Італії кожен співробітник повинен мати так званий “зелений паспорт”, який підтверджує вакцинацію, одужання або негативний тест на COVID-19. Такі нові карантинні заходи проти Covid-19 набрали чинності сьогодні, 15 жовтня.

Про це повідомляє УП з посиланням на Ansa.

Такі нововведення зачіпають близько 23 мільйонів співробітників в приватному і державному секторі по всій Італії.

Через запровадження так званих «зелених паспортів» тисячі людей виходять на протести.

Так, в Римі запланована демонстрація противників “зелених пропусків”.

Зазначимо, що у Римі в суботу, 9 жовтня, тисячі людей вийшли на акцію протесту проти запровадження так званих “зелених паспортів” на робочих місцях у зв’язку з пандемією COVID-19. Під час протестів між поліцією та демонстрантами сталися сутички, повідомляє агенція AFP.

При цьому, як зазначається, кілька сотень учасників акції відділилися від основної демонстрації і спробували пройти ходою до будівлі парламенту. Щоб їх зупинити, правоохоронці застосували водомети та сльозогінний газ. Під час сутичок поліція затримала кількох демонстрантів, повідомляє агенція AGI. Крім того, протести відбувалися також у Мілані та Чезені.

Також  близько 5 тисяч робітників у Трієсті на півночі країни заблокували порт в знак протесту.

Акції протесту з блокуванням доріг проводяться в портах Генуї і Анкони.

Зазначимо, що компаніям, що не перевірять у своїх співробітників  «зелений пропуск», загрожує штраф до 1000 євро. Пропуск вже використовується в декількох інших секторах, таких як школи і система охорони здоров’я

В цілому 85% італійців старше 12 років отримали хоча б одну дозу вакцини від COVID-19.

Нагадаємо, що раніше Італія встановила вимогу, що до 30 вересня 80% населення старше 12 років має вакцинуватися.

Також з 15 жовтня Італія стала першою європейською країною, в якій не можна потрапити на робоче місце без “зеленого” сертифікату. Документ, що підтверджує вакцинацію, одужання або негативний результат тесту, вже є обов’язковим у багатьох культурних і розважальних закладах Італії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі