НТА > НОВИНИ > Суспільство > Cуд не зміг розглянути апеляцію на запобіжний захід Порошенку

Cуд не зміг розглянути апеляцію на запобіжний захід Порошенку

Розгляд апеляції у справі п’ятого президента України Петра Порошенка відбудеться 11-го лютого

256

У четвер, 28-го січня, Київський апеляційний суд мав розглянути скарги на рішення Печерського районного суду про обрання запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання народному депутату Петру Порошенку.

За розвитком подій можна було стежити завдяки онлайн-трансляції на NTA. Матеріали кримінальної справи Порошенка не прийшли з Печерського суду до Апеляційного суду, через що розгляд справи перенесли на 11-го лютого на 11:00.

У суді назвали причину перенесення розгляду справи:

«Перенесення на 11-те лютого відбулося через те, що не надійшли матеріали із суду першої інстанції».

Тим часом під судом зібрався мітинг підтримки, прийшло приблизно 500 людей. Через це частково обмежили рух на Солом’янській площі та вулиці Солом’янській.

Нагадаємо, що 21-го січня, Офіс генерального прокурора вніс апеляційну скаргу на рішення суду про застосування запобіжного заходу стосовно народного депутата, п’ятого президента України Петра Порошенка. Прокурори наполягають на арешті або заставі в розмірі 1 мільярд гривень.

19-го січня Печерський суд Києва призначив Порошенку запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання та зобов’язав здати паспорти для виїзду за кордон. Окрім того, на нього поклали низку зобовʼязань, зокрема, прибувати до слідчого і суду за першою вимогою.

Перед цим суддя Олексій Соколов переніс рішення щодо визначення запобіжного заходу на два дні.

Після повернення із закордонного відрядження народному депутату та п’ятому президенту Петру Порошенку намагалися вручити підозру у справі про державну зраду через закупівлю вугілля на окупованих територіях 2014-2015-го років, але він начебто «відмовився від отримання процесуальних документів». Щоправда, через певний час він сам прийшов у приміщення суду.

25-го січня Київський апеляційний суд призначив дату розгляду апеляцій на запобіжний захід колишньому президенту України Петру Порошенку. Засідання мало відбутися 28-го січня об 11:00.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі