НТА > НОВИНИ > Новини світу > Cирійські найманці назвали суму, яку їм обіцяють за участь у війні проти України

Cирійські найманці назвали суму, яку їм обіцяють за участь у війні проти України

Аргумент найманців: Росія влаштувала в Україні бійні, але “треба годувати сім’ю”

1570

Сирійським бійцям пропонують 5 тисяч фунтів стерлінгів на місяць за участь у військових діях в Україні на стороні Росії.

Про це повідомляє BBC.

Видання посилається на сирійського солдата, який зголосився воювати на боці окупантів. За його словами, він вірить, що Росія проводить бійню в Україні. Втім участь у війні допомагає бідним сирійцям, які не можуть дозволити собі придбати їжу.

Він сказав, що пішов добровольцем через пропоновані гроші. Його сім’я виступала проти його поїздки в Україні. Втім родині пообіцяли виплату у 37 тисяч фунтів стерлінгів, якщо його вб’ють. Також сирієць розповів, що знає щонайменше 200 людей, які зголосилися.

У ВВС додають, що український уряд і провідна сирійська неурядова організація стверджують, що по всій Сирії створено 14 центрів вербування.

Нагадаємо, що повідомлення про залучення Росією сирійських найманців з’являлися вже неодноразово.

Так, сирійський диктатор Башар аль-Асад пообіцяв надати Росії для війни в Україні 40 тисяч бойовиків-найманців. Зокрема, командування російської воєнної бази Хмеймім отримало вказівку щоденно відправляти до України до 300 бойовиків.

Повідомлялося, що велика кількість сирійців хотіли скористатися поїздкою в Україну, щоб нелегально втекти в Європу.

Водночас 22 березня у ГУР Міноборони України повідомили, Сирія провалює «доставку» бойовиків для потреб РФ. Одна з причин – отримання інформації про великі втрати російської армії і про те, що в Україні сирійців замість «легкої прогулянки» чекатиме участь у запеклих боях.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"