

Жіноча збірна України може пропустити естафету на Олімпіаді в Пекіні. Таке припускає і президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак.
Про це повідомив «Спорт24» із посиланням на очільника української біатлонної федерації.
«Команді важко, бо такий стан. Третина команди закрита: масажисти, сервісмени, головний тренер. Для спортсмена це все дуже важко, психологічно складно. Здають тести весь час. Не відомо, чи вийдемо на естафету, – наразі лише троє здорових біатлоністок», – розповів Володимир Бринзак.
А це, до речі, якраз та дисципліна, де ми хоч би на щось розраховували. Однак зараз дійшло не до сподівань на олімпійські нагороди, а хоча би про участь у змаганнях.
Тому вся надія на те, що відновиться Олена Білосюк. Справи в неї після коронавірусу начебто пішли на лад. Проте зараз жодних гарантій не може дати ніхто.
Головний тренер жіночої збірної України з біатлону Урош Велепець так прокоментував Суспільному ситуацію в команді:
«Скажу вам правду, це божевільня. Динаміка є, вона йде вгору, а коли вже думаєш, що завтра негативний тест – потім знову гірше показує. Я вже не вірю нікому. Позитивний у Даші Блашко, позитивний у Михайла Гуменяка, Ігоря Ященка, Олени Білосюк, Юрая Санітри. Вони сидять уже десять днів, Санітра – вже майже два тижні».
Словенський біатлонний фахівець, який уже давно працює зі збірною України, додав, що ситуація вже нагадує безвихідь.
«Одного дня результат негативний, а наступного – позитивний: на межі 33-35. Наскільки я людина довірлива та хочу бачити в усіх краще, але тут уже… Сподіваюся, що я неправий, і їх раніше випустять, бо вже й так є два тижні карантину», – сказав Велепець.
Жіноча збірна України вже залучила запасну біатлоністку – Анастасія Меркушина терміново вилетіла з Києва в Пекін. Натомість, у зворотному напрямку вирушила Валентина Семеренко, у якої виникли некоронавірусні проблеми зі здоров’ям у Китаї.
На карантині й надалі Олена Білосюк і Дарія Блашко. Тож «живими» залишаються лише Юлія Джима, Ірина Петренко та, власне, Меркушина. А на естафету, як відомо, потрібно чотирьох дівчат.
Нагадаємо, що сьогодні на Олімпіаді в Пекіні розгорівся перший скандал. Нагородження фігуристів перенесли через проблеми команди ОКР (Олімпійський комітет Росії) з допінг-тестом.
Учора ж найкращим результатом українських олімпійців у Пекіні стало 18-те місце біатлоніста Дмитра Підручного.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"
Коментарі