НТА > НОВИНИ > Суспільство > Це ринкова економіка: є попит на послуги блогерів – є і пропозиція, – організаторка свят

Це ринкова економіка: є попит на послуги блогерів – є і пропозиція, – організаторка свят

122

Феномен блогерства, до якого прикута увага суспільства після «голодної туси», став предметом аналізу ведучої та організаторки святкових подій Ольги Марченко, яким вона поділилася в етері «Народного Толк-Шоу» на каналі NTA.

Жінка розглядає блогерство як сучасний бізнес. Кожен має свої розцінки на послуги, але суми не афішують, не відкривають прайсу. Про них знають лише блогери та замовники їхнього контенту. Звідси – гонитва за кількістю підписників і популярністю.

«Це не магазин, де можна щось придбати, глянувши на цінник, – каже Ольга Марченко. – Ми можемо оцінювати вартість послуг блогерів як факт – блогерство існує, блогерство – це бізнес. І ми не можемо говорити, що цей вид діяльності – негативне явище. Адже є блогери, які продукують змістовний контент».

Аналізуючи причини, чому блогерство таке популярне, жінка виокремила головну – ми живемо в умовах ринкової економіки, тобто, якщо є попит, то будуть і пропозиції.

Ольга Марченко назвала три уроки ситуації з блогерами «голодної туси»: якщо ти популярний, то твої пости розлітаються зі швидкістю світла – за свої слова потрібно відповідати; якщо ти сьогодні на вершині – завтра можеш бути на дні; якби були більш щирими, суспільство було б до них лояльнішим.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі