НТА > НОВИНИ > Війна > Це сталося у нас на очах. Відомі фотографи опублікували останні світлини Да Вінчі

Це сталося у нас на очах. Відомі фотографи опублікували останні світлини Да Вінчі

552

Відомі фотографи, подружжя Костянтина і Влади Ліберових, опублікували останні світлини Героя України Дмитра Коцюбайла “Да Вінчі”, який загинув сьогодні у бою біля Бахмута.

Світлини зробили в останні два дні перед загибеллю воїна. Фоторепортаж за участі Да Вінчі опублікували в інстраграмі. Фотографи стверджують, що стали очевидцями обстрілу, в якому загинув Дмитро Коцюбайло.

“Позавчора ти на моїх очах в‘їхав на танку у ворожу посадку, а після цього повів за собою на штурм людей. І вони пішли, не роздумуючи, бо вірили своєму командирові. Наступного дня ти голими руками з однією баклажкою води тушив загорівшийся танк з повним БК, в той час коли всі боялись навіть наблизитись до нього.  Герой України. Кращий з кращих. Воїн. Друг. Легенда. Це сталось у нас на очах. Обстріл. Ти сказав нам залишитись в укритті. Вибухи, багато вибухів. За хвилину крики: Медика! медика! Да Вінчі!

Ми до останнього вірили. Ми до останнього молились. Ти був самим сміливим, самим відчайдушним із всіх, кого ми знали. Ти здавався безсмертним. До кінця днів ми пишатимемось, що знали тебе. Герої не вмирають”, — підписали світлини.

Нагадаємо, сьогодні, 7 листопада, на фронті у бою за Бахмут загинув доброволець ДУК “Правий сектор”, воїн 67-ї бригади, Герой України Дмитро Коцюбайло, якого знають за позивним “Да Вінчі”. Воював проти російських окупантів із 2014 року.

Да Вінчі став першим добровольцем ДУК, який отримав звання Героя України. Це сталося 1 грудня 2021 року.  1 листопада 2022-ого Дмитрові виповнилося 27 років.

“Наш підрозділ зветься «Вовки Да Вінчі» саме тому, що ми завжди йшли за ним у бій. Він був для нас найкращим командиром, побратимом, лідером і взірцевим націоналістом. Усе своє свідоме життя Дмитро Коцюбайло присвятив боротьбі. Він пішов на фронт, коли йому заледве виповнилося 18 років. Про його бойовий шлях промовисто говорить факт, що Да Вінчі став першим добровольцем і наймолодшим командиром, котрий прижиттєво отримав звання «Героя України». За Україну в 27 років він віддав своє життя”, – написали на сторінці 1-шої окремої штурмової роти ДУК ПС.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
3
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"