НТА > НОВИНИ > Новини світу > «Це тупо цинізм»: Зеленський відповів на запрошення в Росію від Лаврова

«Це тупо цинізм»: Зеленський відповів на запрошення в Росію від Лаврова

У відповідь на заяви з Росії президент України запропонував зустрітися в Одесі, «покупатися в морі»

369

Президент України Володимир Зеленський відповів на запрошення міністра внутрішніх справ Росії Сергія Лаврова приїхати до Москви чи Сочі на переговори щодо двосторонніх відносин, але не щодо Донбасу. За словами українського президента, це цинізм вищого рівня.

Таку тезу Зеленський висловив на прес-конференції для представників іноземних медіа.

«Міністр закордонних справ Росії каже, що якщо президент України хоче домовлятися, то нехай приїжджає в Санкт-Петербург, Москву чи Сочі. По-перше, чому такий посил? І каже, що ми не можемо обговорювати питання Донбасу, це питання начебто «внутрішнє». Навіщо запрошувати людину в такому форматі? Щоби ця людина не погодилася? Навіщо про це говорити? Ти ж чоловік, доросла людина, з досвідом великим. Немає чим зайнятися? Навіщо ти пропонуєш те, що не дасть жодного результату? Це означає, що тобі все одно», – відреагував Зеленський.

За його словами, запрошення Лаврова «це тупо цинізм, high level».

«Як я можу не говорити про Донбас? Весь світ говорить про Донбас, а мені, президенту Україну все одно, що відбувається на моїх кордонах чи на контактній лінії? І як ти мені таке пропонуєш? Для чого? А я хочу зустрічатися, не боюся жодного формату, мені все одно, я готовий. Навіщо мене запрошувати в Сочі? Щоб я на лижах катався? Про що ми взагалі говоримо?.. Добре, давайте зустрінемося в Одесі, покупаємося в морі. Люди не розуміють цінність життя, ось і все», – додав Зеленський.

Він також акцентував увагу на тому, що на переговори президентів Росії та України можна не виносити відразу всі питання, а, наприклад, для початку один – обмін полоненими.

При цьому Зеленський висловив упевненість, що Москві та Києву потрібно домовлятися.

Нагадаємо, що президент Франції Еммануель Макрон сьогодні ввечері проведе телефонну розмову з українським колегою Володимиром Зеленським. Раніше, 28-го січня, він вже спілкувався по телефону з президентом Росії Володимиром Путіним.

Сьогодні посольство США в Україні вкотре попередило, що наразі пропагандистська машина Кремля працює на повній швидкості, намагаючись приховати тисячі військових, які зосереджені на кордоні України.

Учора пізно ввечері президенти України та США Володимир Зеленський і Джо Байден провели телефонну розмову, і в Америці її вже характеризують такою, що «не минула добре».

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі