НТА > НОВИНИ > Війна > «Це війна на виживання». Голова СБУ Баканов зустрівся з послом США

«Це війна на виживання». Голова СБУ Баканов зустрівся з послом США

Якщо Росія не заплатить високу ціну за вчинені нею дії, то існування інших мирних демократій опиниться під загрозою

423

США продовжують непохитно підтримувати територіальну цілісність і суверенітет України та засуджують російську агресію. Про це йшла мова під час зустрічі голови Служби безпеки України Івана Баканова та нещодавно призначеного посла США Бріджит Брінк.

Про це повідомив сайт СБУ.

«Ми високо цінуємо надану США безпрецедентну фінансову та військову підтримку, яка допомагає нашим захисникам протидіяти російській агресії. Важливим для нас є і економічний фронт боротьби, де американський уряд запровадив до Росії найбільший за всю історію обсяг санкцій», – наголосив Іван Баканов.

Голова СБУ розповів про виклики та загрози, з якими зіткнулася спецслужба під час повномасштабного вторгнення.

«Ми продовжуємо робити все можливе для звільнення українських територій. І нашій державі, як і раніше, потрібна потужна підтримка міжнародних партнерів», – наголосив Баканов.

Своєю чергою, пані посол підтвердила готовність продовжувати плідну та наполегливу взаємодію з українським урядом.

«Ми розуміємо, що для України – це війна на виживання, а для США боротьба українського народу – це захист принципу непорушності українських кордонів перед силовим захопленням. Як зазначив президент Джо Байден, стояти поруч з Україною в цю непросту хвилину – не просто правильна позиція. Це також в наших національних інтересах – забезпечити мир та стабільність у Європі та дати чіткий сигнал про те, що застосування сили – неправильний підхід», – зазначила Бріджит Брінк.

Вона додала, що якщо Росія не заплатить високу ціну за вчинені нею дії, існування інших мирних демократій опиниться під загрозою, що знаменуватиме кінець міжнародного порядку, заснованого на правилах, і створить можливості прояву агресії в інших місцях.

Нагадаємо, що Верховний представник Європейського союзу із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель зазначив, що Російська Федерація «нікуди не зникне після війни, і тому Євросоюз має навчитися співіснувати з країною-агресоркою.

Білорусь не може бути посередником у переговорах між Україною і Росією через повномасштабне вторгнення, під час якого Мінськ підтримав одну зі сторін цього процесу. Про це заявив радник керівника офісу президента Михайло Подоляк.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"