НТА > НОВИНИ > Новини політики > «Це все брехня!» Жорстка суперечка президента Зеленського і журналіста Бутусова

«Це все брехня!» Жорстка суперечка президента Зеленського і журналіста Бутусова

Президент України Володимир Зеленський і журналіст Юрій Бутусов емоційно обмінялися гострими звинуваченнями

549

Під час пресмарафону президента України Володимир Зеленський учасники зустрічі торкнулися багатьох гострих питань, і деколи ледь не доходило до банальних сварок.

Найжорсткішою вийшла суперечка керівника держави з головним редактором сайту «Цензор.Нет» Юрієм Бутусовим, якому, я повідомив «Апостроф», Зеленський висунув низку звинувачень.

Бутусов поставив президенту запитання про провал спецоперації щодо «вагнерівців». Зеленський відповів агресивно. Зокрема, він звинуватив Бутусова в зливі секретної інформації, наприклад, про використання «Байрактару» на Донбасі.

«Ви опублікували цю інформацію, а також так само ви злили інформацію про операції Бурби», – сказав президент, додавши, що через це загинули люди.

Зеленський також наголосив, що Бутусова познайомив із ним Андрій Богдан і сказав, що журналіст працював на Коломойського і нібито хотів здобути посаду. Коли це не вдалося – «образився» і став опозиціонером.

Крім того президент сказав, що партнером і спонсором Бутусова нібито є один із контрабандистів із списку санкцій РНБО (прізвище він не назвав, але, можливо, йдеться про Сеяра Куршутова).

Своєю чергою, Бутусов відкинув усі ці звинувачення та сказав, що Зеленський бреше, щоб уникнути відповідей на незручні запитання.

«Хочу сказати, що все, що ви розповіли, – брехня. Ви це кажете, щоби не відповідати за себе, за Єрмака… Ваша тактика така: оббрехати людей, які про щось пишуть», – сказав журналіст.

Через певний час, перейшовши вже на іншу тему, Зеленський знову побіжно звернувся до Бутусова, нагадавши, що той його хвалив за його позицію стосовно Віктора Медведчука. Журналіст відреагував емоційно.

«Ну як можна так ганебно брехати… Ну, ви ж не на «Кварталі», ви ж керівник держави, ви ж маєте відповідальність. Ви маєте навчитися відповідати за свої слова… Ви знущаєтесь з країни…», – сказав Бутусов.

У відповідь Зеленський закликав його «вийти за рамки», оскільки з президентом таким чином розмовляти не можна.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський отримав інформацію, що в Україні планується державний переворот. Таку заяву зробив український президент під час пресмарафону 26-го листопада.

У президента Росії Володимира Путіна прокоментували заяву президента України Володимира Зеленського про підготовку перевороту, в тому числі за участю РФ.

Президент Володимир Зеленський розповів про ключову розмову з колишнім керівником Головного управління розвідки Міноборони України Василем Бурбою щодо спецоперації із затримання вагнерівців, після якої зрозумів, що її дозволяти не можна.

Крім того, президент України Володимир Зеленський категорично став на захист Андрія Єрмака, реагуючи під час пресмарафону на запитання журналістів: чи не варто розглянути можливість відставки голови Офісу президента з огляду на фігурування у скандалах і розслідуваннях.

Президент Зеленський заявив, що процес деолігархізації тільки розпочався в Україні. І цим найближчим часом активно займаються правоохоронні органи.
Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
3

Коментарі