НТА > НОВИНИ > Новини світу > «Це все гра». У МЗС України відреагували на виїзд російських дипломатів на батьківщину

«Це все гра». У МЗС України відреагували на виїзд російських дипломатів на батьківщину

Росія намагається продемонструвати, що її дипломати перебувають у небезпеці в Україні та потребують захисту

494

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба прокоментував заяву очільника зовнішньополітичного відомства Росії Сергія Лаврова про «рекомендації» російській дипломатичній місії покинути Україну задля «безпеки». Він назвав ці висловлювання грою наративів.

Таку заяву український міністр зробив під час брифінгу, який він провів, перебуваючи у відрядженні в Харкові.

«Цю заяву потрібно розглядати в контексті наративів, які поширює Росія, що начебто Україна готує якісь агресивні дії. Вони намагаються таким чином продемонструвати, що їхні дипломати в небезпеці і потребують захисту. Це все гра наративів і боротьба за те, хто переможе у грі під назвою «хто винен?» – зазначив міністр.

Нагадаємо, що вчора керівник МЗС Росії Сергій Лавров звернувся до персоналу дипломатичної місії Російської Федерації в Україні із закликом на певний час покинути країну, мова йшла про неосновний персонал.

Такі заклики Лавров супроводив фразою «Росія не хоче нікому погрожувати, погрожують їй».

Сьогодні президент США Джо Байден попередив американців, які все ще перебувають в Україні, що їм вже потрібно виїхати з країни. На запитання, який сценарій може спонукати його відправити війська для порятунку американців, які тікають з країни, Байден відповів, що такого немає.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі