НТА > НОВИНИ > Війна > «Це зашкодить Україні». Міжнародний олімпійський комітет відреагував на рішення уряду

«Це зашкодить Україні». Міжнародний олімпійський комітет відреагував на рішення уряду

У МОК вважають, що уряди не повинні вирішувати, які спортсмени можуть брати участь у міжнародних змаганнях

393

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) розкритикував рішення України не допустити українських спортсменів до відбіркових змагань на Олімпіаду-2024, якщо їм доведеться змагатися з росіянами. Світові спортивні чиновники заявили що це нашкодить лише українським спортсменам.

Про це повідомив Reuters.

Як відомо, Кабінет міністрів України ухвалив рішення заборонити українським спортсменам виступати на турнірах, на які допущені росіяни та білоруси у п’ятницю, 31-го березня, після того, як МОК видав рекомендації щодо повернення російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань у нейтральному статусі.

Міжнародний олімпійський комітет прокоментував рішення уряду щодо заборони, зазначивши, що ця постанова лише нашкодить українським спортсменам.

«Якщо таке рішення реалізують, то це лише нашкодить спільноті українських спортсменів і аж ніяк не вплине на війну, яку світ хоче зупинити та яку МОК так різко засудив. Міжнародний олімпійський комітет завжди стверджував, що уряди не повинні вирішувати, які спортсмени можуть брати участь у міжнародних змаганнях», – сказано в заяві.

Нагадаємо, що виконавчий комітет Міжнародного олімпійського комітету рекомендує допускати до змагань російських та білоруських спортсменів, які не підтримують так звану «спеціальну воєнну операцію». Про це заявив президент МОК Томас Бах.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"