НТА > НОВИНИ > Війна > «Це змінює правила гри». У Євросоюзі прокоментували ордер на арешт Путіна

«Це змінює правила гри». У Євросоюзі прокоментували ордер на арешт Путіна

Якщо Володимир Путін поїде в одну з більш ніж 130-ти країн, які підписали міжнародну угоду, його негайно мають заарештувати

335

Рішення Міжнародного кримінального суду щодо видання ордера на арешт російського диктатора Володимира Путіна варто сприймати серйозно, оскільки це змінює правила гри.

Таку заяву зробив високий представник Євросоюзу Жозеп Боррель у Брюсселі.

Він відзначив, що минулого тижня відбулися дві важливі події в контексті війни на території України:

  • продовження Чорноморської зернової угоди;
  • видання ордерів на арешт диктатора Володимира Путіна й уповноваженої з прав дитини в Росії Марії Львової-Бєлової.

«Друга подія також важлива – це рішення Міжнародного кримінального суду щодо президента Путіна. Це дуже важливо, це змінює правила гри. Незважаючи на те, що російська влада заперечує це рішення, тому що, мовляв, Росія не є підписантом цієї угоди, треба дивитися на практичні наслідки цього рішення», – зазначив Боррель.

Тому, за його словами, якщо Путін здійснить подорож до однієї з більш ніж 130-ти країн, які підписали цю міжнародну угоду, його негайно мають заарештувати.

Водночас високий представник Євросоюзу зауважив, що рішення Міжнародного кримінального суду варто сприймати дуже серйозно.

Нагадаємо, що Міжнародний кримінальний суд, який базується в нідерландській Гаазі, видав ордер на арешт російського президента Володимира Путіна. Це означає, що на території інших країн його можуть затримати для до суду, але Москва вже заявляє про нібито «юридичну нікчемність» ордера.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"