НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > «Центр медичних інновацій NOVO» – серед провідних діагностичних центрів Західної України

«Центр медичних інновацій NOVO» – серед провідних діагностичних центрів Західної України

Поглянути на розвиток медичного центру до Львова завітав американський медик та благодійник

233

Установа благодійного фонду “Центр медичних інновацій NOVO” – доброчинний проєкт, який вже 9 років працює та розвивається на теренах Львівщини. Саме сюди пацієнти звертаються по надання консультативних та діагностичних послуг найвищої якості, отримання точних результатів обстежень та призначення ефективного курсу лікування.

Центр NOVO обладнаний надсучасним медичним обладнанням, одним з найкращих на заході України.


 

«Майже 4 тисячі пацієнтів безкоштовно було обстежено за ці роки. Тільки 1 111 в цьому році, станом на 1 вересня. Ми спеціально провели таку статистику, тому фактично цей рік для нас був визначальний», – говорить Олександр Максимчук, Головою Наглядової Ради Медичного Центру NOVO

З квітня цього року благодійному фонду вдалося налагодити співпрацю з комітетом відкритої демократії США, зокрема ініціативою HelpUkraine22, спільно з якими NOVO активно реалізовує програму допомогти вимушено переселеним та постраждалим від війни українцям. Громадяни до 18 років та людей з інвалідністю 1–ї групи обстежують у медичному центрі абсолютно безкоштовно. Працюють спеціальні доброчинні програми допомоги пацієнтам львівських військових госпіталів та дитячих лікарень. А з 1 вересня діє знижка 50% і для всіх учасників бойових дій.

 «Це МРТ, КТ, УЗД, це консультації ряду спеціалістів. Є, звичайно, своя специфіка, це не все. Але більшість з того, що необхідно для цих людей – все ми робимо. Наші фахівці працюють над тим, щоб ці люди отримали належну медичну допомогу», – розповів Тарас Лисак, директор установи благодійного фонду «Центр медичних інновацій NOVO»

Днями до центру NOVO завітав меценат українського походження, медичний директор центру артриту та остеохондрозу штату Нью-Джерсі, віцепрезидент з фінансів Світового Конгресу українців, Голова правління Федеральної кредитної спілки NOVA UA Михайло Левко. Чоловік народився на Львівщині, проте майже одразу із сім’єю виїхав до США, але постійно допомагає  Україні.

 «Я хотів знати, як Україна розвивається медично. І я дуже радий, що завдяки команді NOVO я маю честь тут бути і побачити, як сучасно розвивається потенціал української медицини», – каже Михайло Левко, медик і благодійник із США

За роки добросовісної праці медичний центр NOVO заслужив і на позитивні відгуки постійних відвідувачів. Оксана Баркова вже 14 років живе закордоном, проте коли приїжджає в Україну – завжди проходить обстеження саме тут.

«Я завжди обстежуюсь тільки тут, тому що я довіряю центру від його заснування. Мені дуже подобається як фахівці, так і їхня робота. Я ніколи не мала проблем з моїм лікуванням чи по моїх потребах завжди все було на вищому рівні», – ділиться враженням від NOVO Оксана Баркова, постійна відвідувачка.

 

Партнерська публікація

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі