НТА > НОВИНИ > Новини світу > Ціни на пальне: США пропонують багатим державам вивільнити резерви нафти

Ціни на пальне: США пропонують багатим державам вивільнити резерви нафти

154

Офіційний Вашингтон звернувся принаймні до чотирьох великих економік світу з пропозицією звільнити частину резервів сирої нафти з метою припинення неконтрольованого зростання цін на пальне.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на обізнані джерела.

«Адміністрація Байдена звернулася до кількох найбільших країн-споживачів нафти у світі, розглянути можливість вивільнення частини їхніх запасів сирої нафти в межах скоординованих зусиль щодо зниження цін та стимулювання відновлення економіки», – зауважує видання.

Також зазначається, що Сполучені Штати впродовж останніх тижнів контактували з цього питання з головними союзниками, такими як Японія, Південна Корея та Індія. Крім того, це питання було порушене в діалозі з Китаєм. Водночас повідомляється, що Росія та Саудівська Аравія ігнорували заклики США.

Тим часом у Білому домі відмовилися офіційно коментувати детальний зміст переговорів із закордонними партнерами. В адміністрації лише підтвердили, що мали такі контакти впродовж останніх тижнів.

Як відомо, зростання цін на нафту і, як наслідок на її продукцію, стає все більш серйозною проблемою на тлі економічної рецесії, пов’язаної з пандемією COVID-19, а також спроб світових економік вийти з неї на попередній рівень.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі