НТА > НОВИНИ > Суспільство > Цукерберга викликали на суд на Житомирщину

Цукерберга викликали на суд на Житомирщину

Марка Цукерберга викликали до суду у справі про коментарі на фейсбук

409

Коростенський міський районний суд, що у Житомирській області, ухвалив залучити до участі у розгляді справи власника соцмережі фейсбук Марка Цукерберга. Підготовче засідання у справі про коментарі на фейсбук призначено на 12 грудня 2021 року.

Про це повідомляє портал sud.ua.

Зазначають, що йдеться про цивільну справу за позовом про захист честі, гідності, ділову репутацію посадової особи та відшкодування моральної шкоди.

Позов, який розглядають уже понад два роки у Коростенському міськрайонному суді пов’язаний із коментарями у фейсбук.

У нових судових рішеннях у цій справі ім’я позивача та відповідача приховані.

Але в ранніх рішеннях можна побачити, що позов подав Овруцький міський голова Іван Коруд, з приводу коментарів про себе та свою діяльність на фейсбук. У судових документах цитують і текст цих коментарів.

Коруд звернувся до суду ще у липні 2019 року з вимогою визнати інформацію в коментарях недостовірною, яка принижує честь та гідність, а також зобов’язати відповідача видалити ці коментарі та спростувати інформацію.

За клопотанням Коруда 19 жовтня 2021 року Коростенський міськрайсуд ухвалив залучити до участі у розгляді справи власника фейсбук.

«У підготовчому судовому засіданні позивачем заявлено клопотання про залишення позовної вимоги про відшкодування моральної шкоди без розгляду, залучення до участі у справі як відповідача власника сайту Facebook, яким є Facebook Inc. (Фейсбук Інкорпорейтед) резидент Сполучених Штатів Америки, адреса: Willow Rd, Menlo Park, CA, 94025, US», – йдеться у постанові.

Підготовче засідання у справі призначено на 12 грудня 2021 року.

Нагадаємо, що нещодавно компанія-гігант Facebook заявила, що змінює свою назву та логотип, аби створити “метавсесвіт”. Тепер американська корпорація отримала нову назву – Meta. Тим часом засновник Facebook Марк Цукерберг повідомив, що назва Facebook більше не відображає все те, чим займається компанія.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі