НТА > НОВИНИ > Новини політики > ЦВК визнала Вірастюка переможцем на довиборах в Раду

ЦВК визнала Вірастюка переможцем на довиборах в Раду

152

Центральна виборча комісія склала новий протокол за результатами виборів в окрузі №87 (Івано-Франківська область). Відтак, ЦВК визнала перемогу кандидата від “Слуги народу” Василя Вірастюка на довиборах у Верховну Раду.

Про це повідомляє Громадська мережа ОПОРА.

Також ЦВК у Facebook повідомила, що враховуючи рішення судів і позицію Великої палати Верховного суду, комісія визнала голосування на шести дільницях недійсним. На засіданні ЦВК склала новий протокол.

Так, у Вірастюка залишилося 14 811 голосів. Його конкуренти – Олександр Шевченко отримав 13 942 голоси, а Руслан Кошулинський – 13 463.

Нагадаємо, що раніше Велика Палата Верховного Суду скасувала протокол ЦВК, яким Вірастюка визнали переможцем на довиборах в окрузі №87, оскільки кандидат у народні депутати Олександр Шевченко подав апеляційну скаргу.

5 травня Центральна виборча комісія не підтримала реєстрацію народним депутатом Василя Вірастюка. Зокрема, під час засідання заявили, що комісія не має правових підстав для реєстрації Вірастюка народним депутатом через рішення Верховного Суду.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі