НТА > НОВИНИ > Новини світу > «Ця Англія». Серіал про Бориса Джонсона вже на британських телеекранах

«Ця Англія». Серіал про Бориса Джонсона вже на британських телеекранах

Борис Джонсон очолював британський уряд з 24-го липня 2019-го по 6-те вересня 2022-го року

270

У Великій Британії покажуть мінісеріал про Бориса Джонсона. Його назва «Ця Англія» (This England). Він вийде на телеканалі Sky Atlantic у середу, 28-го вересня.

Про це повідомив Sky News. В основі сюжету – робота тепер уже колишнього прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона впродовж перших місяців на посаді очільника уряду.

Джонсона зіграє британський актор Кеннет Брана, а дружину Джонсона Керрі – англійська акторка Офелія Ловібонд.

У п’яти серіях This England мова йтиме, зокрема, про те, як Джонсон керував країною під час пандемії COVID-19.

«Якщо ви маєте вороже ставлення до Бориса, то ви, ймовірно, подумаєте, що серіал надто ніжний до нього. А якщо ви любите Бориса, то ви, мабуть, вирішите, що серіал надто жорсткий до нього», – не без гумору прокоментував своє дітище режисер Майкл Вінтерботтом.

Також він зазначив, що пріоритетом для творців фільму стали достовірність і об’єктивність, а вже глядачам судити, як воно вийшло насправді.

Борис Джонсон очолював британський уряд з 24-го липня 2019-го по 6-те вересня 2022-го року. Він є великим другом України.

Нагадаємо, що в перші години війни прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон був одним із перших лідерів світу, який зателефонував президенту України Володимиру Зеленському.

Джонсон у вівторок, 6-го вересня, офіційно передав посаду британського прем’єр-міністра своїй наступниці Ліз Трас. Великий друг України виступив із прощальною промовою біля офісу на Даунінг-стріт, 10.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі