НТА > НОВИНИ > Місця > Дайте «кішкам» імена. У Чорнобильській зоні з’явилися нові рисі

Дайте «кішкам» імена. У Чорнобильській зоні з’явилися нові рисі

У зоні відчуження фотопастки ідентифікували 20 дорослих рисей

156

У Чорнобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику запропонували придумати імена рисям, яких виявили там.

Про це повідомили у фейсбуці Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Його представники, переглянувши сотні світлин із фотопасток, встановлених у рамках проєкту «Полісся – дика природа без кордонів», визначили 20 дорослих рисей звичайних. 11 з них – ідентифіковано.

Заповідник запропонував дописувачам у Facebook назвати трьох із цих одинадцяти диких кішок.

«Більше двох сотень серйозних і жартівливих, простих і глибоких, «кіношних» і новостворених, влучних і цікавезних імен запропонували ви тільки для перших трьох героїнь», – написали цього тижня представники заповідника.

Як пояснили ініціатори персоніфікації диких кішок із зони відчуження, декілька світлин рисей виставлятимуться у Facebook щотижня. Це перший етап своєрідного завдання.

По його завершенні серед запропонованих імен оберуть найкраще ім’я для кожної кішки.

Нагадаємо, що в червні табун із 12-ти коней Пржевальського помітили на північній окраїні Чорнобиля, четверо з них – лошата цього року народження.

Також стало відомо, що вивірки вже невдовзі можуть стати рідкісними тваринами на території сучасної України. Адже через несприятливі зміни клімату вони масово гинутимуть та імігруватимуть на прохолоднішу північ.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі