НТА > НОВИНИ > Новини світу > Данія готова надати Україні зброю та військову техніку. Втім є умова

Данія готова надати Україні зброю та військову техніку. Втім є умова

У Данії заявили про готовність надати Україні військову техніку та зброю. Однак передати її зможуть лише у випадку подальшої військової ескалації з боку РФ.

629

Про це повідомила прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен, передає Jyllands-Posten.

Фредеріксен заявила, що не має принципово значення щодо цього, і країна готова надати Україні зброю. Вона підкреслила, що ситуація навколо України зараз становить серйозну загрозу для Європи, а тому існує реальний ризик збройного конфлікту на європейській землі.

Прем’єр-міністрка також пригрозила Росії у випадку нового вторгнення в Україну санкціями безпрецедентного масштабу.

Нагадаємо, Сполучені Штати скликають засідання Ради Безпеки ООН з приводу “загрозливої поведінки Росії” та “нарощування російських військ на кордонах України та в Білорусі”.

Також прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що наступного тижня запропонує НАТО “велике” розгортання військ, зброї, військових кораблів та літаків у Європі у відповідь на концентрацію російських військ на кордоні з Україною.

Тим часом у Росії заявили, що війська та авіація Західного військового округу РФ завершили «планову перевірку бойової готовності» й нібито повертаються на місця базування.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
2
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі