НТА > НОВИНИ > Новини світу > Данія і Нідерланди очолять європейську коаліцію з тренувань українських пілотів

Данія і Нідерланди очолять європейську коаліцію з тренувань українських пілотів

185

Данія та Нідерланди очолять європейську коаліцію з проведення тренувань для українських пілотів на винищувачах F-16.

Про це заявив керівник Пентагону Ллойд Остін після 12-го засідання у форматі “Рамштайн”, який відбувся сьогодні, 25 травня.

“Я хочу особливо подякувати Данії та Нідерландам, які вирішили очолити європейську коаліцію з надання тренування на F-16 для українських сил. У найближчі тижні мої данський та нідерландський колеги працюватимуть зі США та іншими союзниками, щоб розробити рамку навчань”, – повідомив Остін.

Він додав, що Норвегія, Бельгія, Португалія та Польща також запропонували зробити свій внесок у проведення навчань для українських льотчиків. Остін сподівається, що незабаром до ініціативи приєднається ще більше країн.

Також міністр оборони США спрогнозував, що навчання на F-16 для українців стартують вже у найближчі тижні. Їх проводитимуть на 16-ти військових майданчиках Європи.

Як пояснював речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, головне завдання винищувачів F-16 в Україні – завоювати перевагу в повітрі та покрити територію, куди не дістають наземні системи протиповітряної оборони.

Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, військовий льотчик-інструктор Роман Світан розповів, чи має Україна базу для прийому сучасних західних винищувачів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"