НТА > НОВИНИ > Суспільство > Данилко заспівав “Батько наш Бандера”. В РФ пропонують заборонити співаку в’їзд

Данилко заспівав “Батько наш Бандера”. В РФ пропонують заборонити співаку в’їзд

Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки заспівав патріотичний хіт “Батько наш – Бандера”

724

Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки заспівав популярний патріотичний хіт “Батько наш – Бандера”, після чого депутат Держдуми запропонував заборонити співаку в’їзд до Росії.

Заспівав цю пісню Данилко в одному з останніх концертів “Дизель шоу”. Утім, згодом артист заявив, що такий виступ був імпровізацією. За його словами, програму записували, коли пісня стала популярною у соцмережі.

“Це була імпровізація. Не треба вигадувати те, чого немає. Ця пісня у той момент, коли записувалось “Дизель шоу”, була вірусною і популярною в інтернеті, в TikTok”, – сказав Данилко.

Тим часом депутат Держдуми Олександр Бородай запропонував заборонити Андрію Данилку в’їзд на територію Росії.

“Істоті на ім’я Вєрка Сердючка все дозволено. Реагувати якось серйозно на це я б не став. Хоча в’їзд у країну не завадить заборонити. Хоча б через те, що у нас своїх недоумків вистачає”, – заявив Бородай.

Сам Данилко на це відреагував так: “Мені в Telegram приходить, що якийсь там колишній терорист хоче заборонити в’їзд Сердючці в Російську Федерацію, тому що у них своїх недоумків вистачає. А я кажу – краще бути недоумком, аніж терористом. Нехай забороняють, що хочуть”, – заявив на це Данилко в ефірі токшоу Гордона, пише “Таблоїд”.

Нагадаємо, що пісня “Батько наш Бандера” стала хітом у TikTok ще восени 2021 року. Тоді з піснею запустили масовий флешмоб, до якого долучилися не лише школярі, але й політики.

Нагадаємо, що вперше “вогонь” в одному місці у росіян Данилко-Сердючка викликав своїм виступом на Євробаченні- 2007 році. Тобі росіянам вчулося (і насправді не даремно), що одного разу у пісні Dancing Lasha Tumbai, Сердючка заспівала “Раша Гудбай”.

До слова, тоді Андрій Данилко спростовував цей момент. Мовляв, просто комусь здалося, й ображати країну-сусідку він узагалі не планував. Тим паче, що тоді Вєрка Сердючка була мегапопулярною в Росії.

Сам Данилко у 2017 році розповідав, що після 2014-ого їздив у Росію на приватні корпоративи, але жодного разу не організовував концерти. Зокрема, торік зазначив: «У Росію не кличуть, напевно, знають, що ми не поїдемо».

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі