НТА > НОВИНИ > Місця > Де в Європі найбезпечніше. Журнал Economist склав новий рейтинг міст світу

Де в Європі найбезпечніше. Журнал Economist склав новий рейтинг міст світу

121

Авторитетний журнал Economist випустив новий рейтинг безпеки міст, який може стати в нагоді туристам під час вибору маршрутів для подорожей.

Economist Intelligence Unit (SCI) оцінив 60 міст за критеріями цифрової безпеки, безпеки здоров’я, інфраструктури, особистої, а також екологічної безпеки.

Раніше верхні рядки в таких рейтингах займали азійські міста, такі як Токіо, Сінгапур і Осака, але 2021-го року на перше місце вперше вийшла європейська столиця. Копенгаген назвали найбезпечнішим містом у світі, він набрав 82,4 бала зі 100 в річному звіті.

Для порівняння: 2019-го року столиця Данії займала в списку 8-ме місце, але тепер вибилася в лідери завдяки введенню критерію екологічної безпеки.

«Одним із ключових чинників, що роблять Копенгаген таким безпечним містом, є найнижчий рівень злочинності за більш ніж 10 років, – йдеться у звіті мера Копенгагена Ларса Вайса. – Копенгаген також вирізняється великою соціальною згуртованістю і відносно невеликим розривом у рівні добробуту. Це змішане місто, де прибиральник і генеральний директор зустрічаються у місцевому супермаркеті і вчать своїх дітей в одній школі».

Канадське місто Торонто посіло друге місце з 82,2 бала, а Сінгапур став третім і набрав 80,7 бала. На четвертому місці опинився австралійський Сідней з 80,1 бала, а переможець 2019-го року Токіо отримав 80,0 бала і посів п’яту сходинку.

Київ, як і інші українські міста, а також низку європейських столиць і знакових населених пунктів, не розглядали взагалі.

Нагадаємо, що в травні Київ посів 87-ме місце у міжнародному рейтингу компанії «Resonance». У першій сотні столиця України опинилася вперше, попереднього рейтингу вона посідала 139-те місце.

На початку вересня щорічний престижний рейтинг світових університетів включив до свого списку десять українських вищих навчальних закладів. Щоправда, у перші 500 вишів вони не потрапили.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі