НТА > НОВИНИ > Новини світу > Декларація ПА НАТО: Збільшення обміну розвідданими та постачання озброєння Україні

Декларація ПА НАТО: Збільшення обміну розвідданими та постачання озброєння Україні

228

Парламентська Асамблея НАТО 30 травня одностайно ухвалила декларацію, в якій висловила підтримку демократії, незалежності й територіальній цілісності України, а також закликала Альянс збільшити військову підтримку України та посилити санкційний тиск на Росію.

Про це повідомила пресслужба Парламентської Асамблеї НАТО.

За декларацію “Підтримка України” проголосували всі з-понад 200 членів ПА НАТО, яка складається з делегатів 30 держав Альянсу. У документі “в найбільш рішучій формі” засуджується російська агресія проти України.

“Росія прагне зруйнувати українську демократію, залякати інші суверенні та демократичні держави і, як наслідок, підірвати цінності, які є основоположними для НАТО і всього демократичного, цивілізованого та мирного світу”, – йдеться в декларації.

Країни-члени Альянсу закликають посилити санкції, зокрема шляхом поступової відмови від російських енергоносіїв, поки Росія не виведе свої війська з України.

Також НАТО має “суттєво збільшити рівень обміну розвідданими й постачання військового спорядження, зокрема протиповітряної зброї, артилерії, боєприпасів, протиракетних і протикорабельних систем” Україні.

«Весняна сесія ПА НАТО продемонструвала надзвичайну підтримку України, закріпивши її відповідним документом. Це має стати сигналом для путінського режиму та його прихильників, що повномасштабна неспровокована війна росії проти України, усі вбивства, катування та знущання, усе зло, яке несе своїми діями російська федерація, обов’язково будуть покарані», – наголосив перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі