НТА > НОВИНИ > Новини світу > Делегація Конгресу США відвідала Україну

Делегація Конгресу США відвідала Україну

240

Делегація американського Конгресу прибула з візитом до Києва для обговорення нарощування російських військ на кордоні з Україною.

Про це повідомило посольство США в Україні.

“Представник Конгресу США Джейсон Кроу очолив делегацію Конгресу, яка відвідала Київ, щоб обговорити російське агресивне військове нарощування в Україні та навколо неї та почути оцінки українських офіційних осіб та військового керівництва”, – йдеться у повідомленні.

Кроу, разом з колегами, представниками Бредом Венструпом і Ріком Кроуфордом підкреслили двопартійну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, а також її євроатлантичної траєкторії.

У посольстві також додали, що делегація підтверджує відданість США шляху дипломатії та діалогу у деескалації напруженості, яка спричинена нарощуванням військових сил Росії, та підтримці жорстких заходів у відповідь на будь-яке подальше військове вторгнення Росії на суверенну українську територію.

Російська загроза

Від початку жовтня країни Заходу оприлюднюють дані розвідки про можливе вторгнення російських військ на територію України. За останніми оцінками американської розвідки, понад 50 «батальйонних тактичних груп» розгорнуті на кордоні з Україною та навколо нього, ще шість перебувають у дорозі.

У п’ятницю Міністерство закордонних справ РФ опублікувало проєкт договору про так звані «гарантії безпеки», дотримання яких Володимир Путін вимагає від НАТО і які Росія передала США.

У ньому наголошується, що Україна не має стати членом НАТО. Обговорювати це питання Москва хоче винятково сам на сам з Вашингтоном.

Вчора ж Москва перейшла до прямих погроз і заявила, що  у Заходу «є два шляхи» – або прийняти пропозицію РФ (погодитися з умовою, що Україна не вступить до НАТО), або «мати справу з військово-технічною альтернативою».

За інформацією високопосадовців у США, президент Джо Байден побоюється повторення помилок 2014 року, коли США та Європі були охоплені зненацька російською окупацією Криму і вважають, що у нього є лише чотири тижні для того, щоб зупинити Путіна від агресії.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі