НТА > НОВИНИ > Війна > Демонстрація присутності: що відбувається на кордонах з Білоруссю та Росією

Демонстрація присутності: що відбувається на кордонах з Білоруссю та Росією

283

Для демонстрації присутності та утримання ЗСУ на Росія утримує на кордоні біля України окремі підрозділи. Суттєвих змін на кордоні з Білоруссю не зафіксовано.

Про ситуацію на кордонах з Білоруссю та Росією розповів речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко на брифінгу 4 липня.

“Суттєвих змін в обстановці і характері діяльності збройних сил РБ ми на даний момент не відмічаємо. Ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено. Підрозділи збройних сил Білорусі на ротаційній основі продовжують виконувати завдання з прикриття білорусько-української ділянки кордону в межах Брестської та Гомельської областей”, – повідомив він.

Також не зазнала суттєвих змін і ситуація зі сторони Придністров’я. Водночас Російська Федерація продовжує утримувати окремі підрозділи збройних сил в прикордонних районах Брянської та Курської областей.

“Це робиться для демонстрації присутності та сковування дій підрозділів та сил оборони України. Однак, як і на кордоні з Білоруссю, ми не фіксуємо формування ворогом ударного угрупування для відновлення наступу на цьому напрямку”, – каже Демченко.

Водночас Росія продовжує обстрілювати територію Чернігівщини і особливо Сумщини.  Вогонь ведеться із артилерії, мінометів, стрілецької зброї.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі