НТА > НОВИНИ > Львівські новини > День Гідності і Свободи: У Львові вшанували пам’ять новітніх українських Героїв

День Гідності і Свободи: У Львові вшанували пам’ять новітніх українських Героїв

135

21 листопада на Львівщині відзначають День Гідності та Свободи, в пам’ять героїв, які загинули в боротьбі за свободу і незалежність нашої держави. З нагоди свята, на Личаківському кладовищі у Львові відбулися заходи зі вшанування пам’яті новітніх українських Героїв, які віддали своє життя у боротьбі за Україну.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Представники обласної влади, українські військові, представники духівництва та громадськість поклали квіти до могил загиблих під час Революції Гідності борців за волю України, похованих на полі почесних поховань № 67. Окрім того, військові капелани та священники відслужили панахиду за новітніми Героями, а також молились за мир на українській землі.

«Гідність проявляється лише в момент вибору. Її не опишеш словами. Для гідності має вагу тільки дія. Бо Гідність – це наша свобода творити своє майбутнє так, як ми хочемо і як ми його бачимо. Цю свободу ми відстояли на Майдані. Революція Гідності – наш останній Рубікон, після якого – і молоді, і старші – маємо за святий обов’язок: самим вирішувати, якою буде Україна завтра. Вірю, що зможемо перемогти ворога, досягнути добра і розквіту України», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Нагадаємо, День Гідності та Свободи запровадили на честь двох доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції та Революції Гідності. Українці почали його відзначати у 2014 році.

Фото ЛОДА

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі