НТА > НОВИНИ > Курйози > Державний переворот. Українці насміхаються з «грудневої революції» Зеленського. Меми та жарти

Державний переворот. Українці насміхаються з «грудневої революції» Зеленського. Меми та жарти

За участь у перевороті 1-го грудня «обіцяли» по тисячі гривень

3066

Під час пресмарафону минулої п’ятниці, 26-го листопада, президент Володимир Зеленський видав «інформаційну бомбу» про підготовку державного перевороту в Україні.  За прогнозом, антиконституційна зміна влади планувалася на 1-2  грудня. У підсумку – вона виявилася лише мильною бульбашкою, над якою зараз не кепкує хіба що лінивий.

Звісно, і цей день ще триває, і 2 грудня попереду, але наразі – найсмішніше і найгостріше про “державний переворот”.

«Бомба», відповідь і реакція

Уже на початку своєї п’ятничної розмови гарант шокував увесь світ тим, що, за його інформацією, в Україні готують державний переворот. І в такий злочин проросійські сили планують втягнути олігарха Ріната Ахметова з його мільярдом доларів на цю аферу.

Для з’ясування всіх обставин Зеленський привселюдно запросив Ахметова на Банкову, аби разом «послухати ту інформацію, якою можна поділитися».

Щоправда, донецький олігарх на таке запрошення відреагував по-своєму. Примирення між медійними структурами Ахметова та владою Зеленського не відбулося.

«Мене обурює поширення цієї брехні, незалежно від того, якими мотивами керується президент», – наголосив Ахметов.

Світові медіа поставилися до заяви Зеленського дуже серйозно. Більшість із них назвали путчем переворот, анонсований президентом України. За межами України не так просто зрозуміти «загадковість» наших політичних реалій…

Російський офіцер і три зрадники

Згодом журналіст американського медіапроєкту Buzzfeed News Крістофер Міллер дещо розкрив таємницю про гіпотетичних організаторів державного перевороту в Україні.

«Спробу державного перевороту, про яку згадав президент Володимир Зеленський, готували офіцер російського ФСБ та три зрадники з МВС України, які перебувають у Криму», – зазначив він.

За даними Міллера, головним «куратором» є працівник ФСБ Василь Лаптєв. Імена трьох українців: Олексій Васильєв, Василь Грицак й Едуард Федосов. Організатори начебто хотіли використати суспільну напругу в Україні, зокрема, боротьбу між Зеленським і Ахметовим.

Водночас, Міллер наголосив, що в записі розмови чотирьох підбурювачів згаданий бізнесмен Рінат Ахметов, але його участь не довели. Організатори так званого перевороту просто висловили побажання, що їм «треба бути готовими вийти на контакт і розпочати співпрацювати з Ахметовим».

Якраз 1-го грудня ініціатори «шоу» сподівалися влаштувати протести на Банковій, що мали би спровокувати подальший безлад у столиці та привести до влади людей, наближених до олігарха. За словами Міллера, Офіс президента планував передати аудіозаписи розмов до спецслужб США цього тижня.

Щоправда, як це вийшло за своїми масштабами за межі приватної розмови певних антиукраїнських елементів, щоби виносити їхнє патякання на такий рівень, — достеменно так ніхто і не пояснив…

Ще одна «Вовина тисяча»

А далі деякі представники опозиції з’ясували, що ситуація навколо заяви президента Зеленського взагалі виглядає комічно. І від цього взагалі тхне неабияким абсурдом, притаманним українській політиці на її найвищих щаблях останнім часом.

«Зателефонував мені знайомий із СБУ, крізь сміх розповів історію, – написав у фейсбуці український політик і журналіст Володимир Ар’єв. – Коли закінчилася прес-конференція Зеленського, в офісі президента звернулися до СБУ – давайте нам матеріали щодо держперевороту – хто, де, коли і таке інше. Виявилося, що жодних (!) матеріалів в природі не існувало».

За словами медівника, крайнього знайшли швидко – начальника контррозвідки Руснака, якого указом Зеленського звільнили. А далі вся «контора» на Володимирській ламала голову, що би таке придумати за день, щоби врятувати президента і самим не виглядати ідіотами.

І придумали. Щоправда, ще більше розсмішили. Вчора під час брифінгу у Верховній Раді перший віцеспікер Олександр Корнієнко заявив, що 1-го грудня «готуються якісь підвезення» людей до Києва і що мешканцям України пропонують по тисячі гривень у день за участь у «держперевороті».

«Я би радив журналістам 1-го грудня приїжджати раніше. Бо в рамках перевороту можуть заблокувати проходи. Є така думка. Коли людей збирають у регіонах по тисячі гривень у день – то це якось на переворот менше схоже. Якщо вже люди не хочуть в перевороті брати участь безкоштовно – то це запитання до «перевертачів». Ну, зараз погода дуже погана, може, треба і тисячу давати, щоб люди спромоглися», – чи то серйозно, чи жартома заявив Корнієнко.

І відразу став об’єктом народної творчості у вигляді мемів.

А проходи та проїзди в Києві поблизу владних будівель і справді перекрили.

Ще й поліція зі «серйозним виглядом» аргументувала свої дії. Тільки не пояснила, від кого саме захищає владу. Адже серйозних підстав для заворушень саме зараз не було та не передбачалося.

А українці ще зі вчора і сьогодні від самого ранку змагалися в дотепах, висміюючи всю абсурдність ситуації, яку спричинила невчасна та необдумана заява президента Зеленського.

 

Оцініть новину
Клас!
7
Я це люблю
3
Ха-ха
4
Сумно
3
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі