НТА > НОВИНИ > Новини політики > День єднання в Україні розпочався з нового відеозвернення Зеленського

День єднання в Україні розпочався з нового відеозвернення Зеленського

Сьогодні в Україні відбувається Марафон єднання та молебен у Софії Київській

456

В Україні сьогодні День єднання, його раніше оголосив президент України Володимир Зеленський. Планується, що тепер щороку цей день відзначатимуть на державному рівні.

В Україні підняли державні прапори на будинках і спорудах в усіх населених пунктах, о 10:00 мали виконати державний гімн, а дипломатичні установи провели іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.

Окрім цього, серед заходів до Дня єднання в закладах освіти спільно з МОН та Інститутом національної пам’яті проводять уроки, присвячені єднанню й уроки з медіаграмотності.

Серед заходів 16 лютого також пройде молебен за єднання в Софії Київській. Також за підтримки Держкіно відбудуться покази в кінотеатрах та на телеканалах фільмів українського виробництва.

Президент України Володимир Зеленський привітав громадян із Днем єднання та зазначив, що українців об’єднує бажання жити у світі.

«Поєднує нас єдине бажання – жити, жити у світі, жити щасливо, однією сім’єю, з дітьми, з батьками… І на все це ми маємо повне право, тому що ми вдома, ми в Україні… І ніхто наш дім не любитиме так, як ми любимо… І тільки ми разом зможемо наш дім захистити. З Днем єднання, синьо-жовті», – сказав Зеленський.

Привітав українців і міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський. Це він зробив під час марафону єднання.

«Дуже потрібний день, кожному з нас, кожному, хто поруч, треба сказати, що ми єдині, ми готові, ми разом. Чи сприймаємо ми серйозно сценарії, які звучать з усіх боків? Так. Чи готуємося до будь-яких сценаріїв? Так. Чи можна нас залякати? Ні. Це неможливо», – заявив він.

Нагадаємо, в понеділок, 14-го лютого, президент України Володимир Зеленський відреагував на інформацію про те, що раніше країну покинули декілька десятків чартерів з народними депутатами, олігархами та бізнесменами. Він закликав їх повернутися протягом 24-ох годин.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"