НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Денісова: Росія стягнула в Крим тисячі спецпризначенців і техніку

Денісова: Росія стягнула в Крим тисячі спецпризначенців і техніку

249

Окупаційна влада Російської Федерації продовжує нарощування військової присутності на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя.

Про це повідомляє Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова у Facebook.

«За отриманою мною інформацією, у м. Феодосія країна-окупант розпочала будівництво нового полкового військового містечка для 300 військовослужбовців. Під приводом ліквідації наслідків повеней, агресор передислокував на півострів близько 21 тисячі осіб спеціальних підрозділів та 1367 одиниць автомобільної і спеціальної техніки», –  зазначила Денісова.

Окрім того відомо, що постійно на півострові перебуває понад 31 тисяча осіб рядового та начальницького складу збройних формувань країни-окупанта.

«Стрімке стягування військ РФ до тимчасово окупованого Криму суперечать нормам міжнародного гуманітарного права зокрема, резолюції Генеральної Асамблеї ООН № 75/29», – заявила омбудсмен.

Як відомо, 6 липня 2021 року міжнародна спільнота засудила збільшення військової присутності в Криму, ухваливши термінову резолюцію Парламентської асамблеї ОБСЄ «Щодо дестабілізуючого нарощування військової присутності РФ поблизу України, в тимчасово окупованих Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, Україна, Чорному морі та Азовському морі».

«Закликаю міжнародних партнерів посилити взаємодію, аби змусити Росію як країну-окупант виконувати зобов’язання згідно з міжнародним гуманітарним правом та негайно звільнити окуповані українські території і припинити порушення міжнародного законодавства», – пише Людмила Денісова.

Як повідомлялося, економічні втрати від тимчасової окупації РФ Кримського півострова склали близько 135 млрд доларів, або близько 75% ВВП України 2013-го року.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі