НТА > НОВИНИ > Війна > Депортованих дітей в Криму бив колишній «беркутівець», який розганяв Майдан

Депортованих дітей в Криму бив колишній «беркутівець», який розганяв Майдан

Валерій Астахов часто бив і залякував дітей у підвалі за підтримку України

321

Колишній працівник «Беркута» бив депортованих українських дітей в окупованому Криму. Він також свого часу брав участь у розгоні Майдану.

Про це повідомив The Insider. За даними джерела, мова йде про Валерія Астахова.

Він після окупації Криму втік на територію півострова, отримав громадянство Росії та приєднався до так званого «МВД» в Євпаторії. Про це також свідчать дані з бази «Миротворець».

Автори матеріалу поспілкувалися з дітьми, яких нещодавно повернули з російської неволі. Відомо, що ще у жовтні минулого року 17 дітей з Херсонської області відправили нібито «на відпочинок» у табори в окупованому Криму. Проте на території півострова вони прибули майже пів року.

За словами дітей, у Криму їх били, погрожували та тримали у підвалі. Крім того, в одному з так званих таборів в Євпаторії не було навіть постільної білизни, лише матраци та подушки.

Діти стверджують, що бив і залякував їх саме Валерій Астахов. У таборі, де їх утримували, колишній «беркутівець» відводив дітей у підвал, показував металеву палицю та погрожував побити нею за підтримку України.

За інформацією лабораторії Єльського університету, росіяни вивозять українських дітей до 40 таборів у Сибірі, на узбережжі Чорного морі, у центральних регіонах Росії, на Уралі та в окупованому Криму.

Нагадаємо, що українські сили успішно атакували більше 10-ти позицій ворога. Натомість окупанти й надалі наступають на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Наші воїни відбили понад 60 атак противника. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"